reklama

V Špačinciach chystajú jarmok, aj otvorenie nového amfiteátra

Špačinčania pokrstia nový amfiteáter v centre obce vskutku originálnym spôsobom. Okrem samotnej slávnosti uvedenia amfiteátra v priestoroch miestneho parku do života usporiadajú v sobotu 25. augusta 1. Špačinský jarmok.

Súčasťou celodenného podujatia je prezentácia ľudových remeselníkov, stánkový predaj výrobkov, pre najmenších budú k dispozícii atrakcie v podobe kolotočov, skákacieho hradu alebo trampolíny.

Slávnostné otvorenie sa uskutoční v prítomnosti pozvaných hostí o 14. hodine. Bohatý kultúrny program v amfiteátri odštartuje o hodinu neskôr.

Miestna úspešná folklórna skupina Špačinčanka pripravuje okrem vystúpenia aj krst nového CD. V rámci programu sa predstavia sokoliari a ich dravé vtáky, vystúpia Karpatská kapela, mládežnícky ľudový orchester Igríci, FS Blavanka, Duo Dorotkovci, Jadranka, Idka Glembová s Evou Vozárikovou, Štefan Bašovský, Anton Srogončík, Bystrík Červený a známi herci Peter Batthány a Peter Sklár.

Vstup na podujatie je bezplatný, Špačinčania všetkých srdečne pozývajú na návštevu.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2012 9:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.