reklama

V Špačinciach chystajú jarmok, aj otvorenie nového amfiteátra

Špačinčania pokrstia nový amfiteáter v centre obce vskutku originálnym spôsobom. Okrem samotnej slávnosti uvedenia amfiteátra v priestoroch miestneho parku do života usporiadajú v sobotu 25. augusta 1. Špačinský jarmok.

Súčasťou celodenného podujatia je prezentácia ľudových remeselníkov, stánkový predaj výrobkov, pre najmenších budú k dispozícii atrakcie v podobe kolotočov, skákacieho hradu alebo trampolíny.

Slávnostné otvorenie sa uskutoční v prítomnosti pozvaných hostí o 14. hodine. Bohatý kultúrny program v amfiteátri odštartuje o hodinu neskôr.

Miestna úspešná folklórna skupina Špačinčanka pripravuje okrem vystúpenia aj krst nového CD. V rámci programu sa predstavia sokoliari a ich dravé vtáky, vystúpia Karpatská kapela, mládežnícky ľudový orchester Igríci, FS Blavanka, Duo Dorotkovci, Jadranka, Idka Glembová s Evou Vozárikovou, Štefan Bašovský, Anton Srogončík, Bystrík Červený a známi herci Peter Batthány a Peter Sklár.

Vstup na podujatie je bezplatný, Špačinčania všetkých srdečne pozývajú na návštevu.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2012 9:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.