reklama

Dvaja mladíci si sadli za volant poriadne pripití

Dvoch mladých vodičov usvedčili policajné hliadky v sobotu 25. augusta z jazdy pod vplyvom alkoholu. Oba prípady sa stali na sídlisku Prednádražie.

Pred pol štvrtou ráno zastavila a kontrolovala hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky vodiča Fiatu na ulici Bedřicha Smetanu. Podľa informácií hovorcu KR PZ v Trnave Michala Hanusa 21-ročnému mužovi namerali až 2,54 promile alkoholu v krvi.

ILUSTRAČNÉ FOTO

V sobotu popoludní hliadka kontrolovala iba 19-ročného vodiča na neďalekej Tajovského ulici. Aj v tomto prípade dopadla dychová skúška pozitívne, mladíkovi namerali 1,48 promile.

Obom mužom hrozí za tento skutok trest odňatia slobody až na jeden rok.

Polícia apeluje na vodičov, aby pred jazdou alebo počas nej, nepožívali alkoholické nápoje alebo omamné látky, ktoré ovplyvňujú vedenie motorového vozidla. Takýmto spôsobom zvyšujú riziko vzniku dopravnej nehody, v dôsledku ktorej môže prísť k ujme na zdraví, v horších prípadoch k usmrteniu osôb. Takýmto konaním sa aj vystavujú riziku trestného stíhania pre prečin ohrozovania pod vplyvom návykovej látky,“ zdôraznil M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 29. augusta 2012 10:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dvaja mladíci si sadli za volant poriadne pripití”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.