reklama

V nedeľu môžete vstúpiť do krýpt pod Katedrálou aj Bazilikou

Po úspešných a žiadaných letných tematických prehliadkach Trnavy pod názvom Potulky Malým Rímom, na ktorých sa zúčastnilo vyše osemsto záujemcov, pripravila mestská samospráva ich jesenné pokračovanie.

Už v nedeľu 28. októbra môžete nazrieť do legendárnych krýpt pod Katedrálou sv. Jána Krstiteľa a Bazilikou sv. Mikuláša.

Vzhľadom na veľký záujem verejnosti o túto tému v minulých rokoch sa prehliadka uskutoční súčasne v dvoch skupinách a trasách. V období „dušičiek“ si individuálni záujemcovia môžu pozrieť už bez výkladu aj krypty pod Kostolom sv. Jakuba a Kostola sv. Anny, ktoré sprístupňujú správcovia kostolov.


Krypta v Katedrále sv. Jána Krstiteľa

I. skupina: 14.30 h pred Katedrálou sv. Jána Krstiteľa, trasa: Katedrála sv. Jána Krstiteľa, Bazilika sv. Mikuláša, karner
Sprevádzajú: Mgr. Emília Izakovičová, Štefan Bánovec

II. skupina: 14.30 h pred Bazilikou sv. Mikuláša, trasa: Bazilika sv. Mikuláša, karner, Katedrála sv. Jána Krstiteľa
Sprevádzajú: Mgr. Kvetoslava Viskupičová, Ing. Ľubomír Procházka

Predpredaj lístkov v informačnom centre Trnava Tourism
Deti do 15 rokov bezplatne, študenti, seniori 1 euro, dospelí 2 eurá

Ulož ako PDF
Napísal 23. októbra 2012 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.