reklama

Pasy na Deň vínnych pivníc sú vypredané

AKTUALIZOVANÉ V PIATOK O 19:49

Podľa aktuálnych informácií marketingového manažéra Petra Kolišťanika z Trnava Tourismu, všetky posledné dostupné vínne pasy na sobotňajší Deň vínnych pivníc sa v priebehu piatka vypredali.

Neušiel sa vám vínny pas na zajtrajší Deň vínnych pivníc?

Máme pre vás dobrú správu: posledných 25 vstupov na podujatie je k dispozícii v informačnom centre Trnava Toursim pod mestskou vežou.

Zakúpiť si ich môžete v infocentre dnes do 17. hodiny alebo v sobotu 3. novembra do 13. hodiny.


Pre návštevníkov putovania je pripravená textilná taštička, degustačný pohárik, šiltovka a 12-eurový bonus na nákup vína

Okrúhly 10. ročník Dňa vínnych pivníc sa uskutoční v sobotu 3. novembra 2012.

Jedinečné podujatie organizuje Trnavský spolok priateľov vína Vincech v spolupráci s trnavskou samosprávou. Každoročne navštívi historické pivnice v centre približne tisíc ľudí.

V tomto roku bude sprístupnených 25 pivníc, svoje produkty predstavia štyri desiatky producentov vína z viacerých oblastí Slovenska a Moravy.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2012 11:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pasy na Deň vínnych pivníc sú vypredané”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.