reklama

Pasy na Deň vínnych pivníc sú vypredané

AKTUALIZOVANÉ V PIATOK O 19:49

Podľa aktuálnych informácií marketingového manažéra Petra Kolišťanika z Trnava Tourismu, všetky posledné dostupné vínne pasy na sobotňajší Deň vínnych pivníc sa v priebehu piatka vypredali.

Neušiel sa vám vínny pas na zajtrajší Deň vínnych pivníc?

Máme pre vás dobrú správu: posledných 25 vstupov na podujatie je k dispozícii v informačnom centre Trnava Toursim pod mestskou vežou.

Zakúpiť si ich môžete v infocentre dnes do 17. hodiny alebo v sobotu 3. novembra do 13. hodiny.


Pre návštevníkov putovania je pripravená textilná taštička, degustačný pohárik, šiltovka a 12-eurový bonus na nákup vína

Okrúhly 10. ročník Dňa vínnych pivníc sa uskutoční v sobotu 3. novembra 2012.

Jedinečné podujatie organizuje Trnavský spolok priateľov vína Vincech v spolupráci s trnavskou samosprávou. Každoročne navštívi historické pivnice v centre približne tisíc ľudí.

V tomto roku bude sprístupnených 25 pivníc, svoje produkty predstavia štyri desiatky producentov vína z viacerých oblastí Slovenska a Moravy.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2012 11:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

1 komentár pre “Pasy na Deň vínnych pivníc sú vypredané”

  1. 1
    Onewhat says:

    ale cena pasu napisana nieje to je asi detail alebo prekvapenie

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.