reklama

Pre výstavbu okružnej križovatky uzavrú časť Moyzesovej ulice

Miestna komunikácia na ulici Štefana Moyzesa bude v 220 – metrovom úseku od križovatky ulíc Ružindolská – Suchovská po ulicu Osvaldovu uzavretá. Dôvodom je prebiehajúca rekonštrukcia a výstavba okružnej križovatky.

Uzávierka začne platiť v stredu 14. novembra o 7. hodine a potrvá do 23. novembra, informoval odbor dopravy a komunálnych služieb na mestskom úrade v Trnave.

Obchádzková trasa v dĺžke 420 metrov povedie z Moyzesovej cez Osvaldovu na ulicu Andreja Kubinu a naspäť v opačnom poradí ulíc.

Realizácia novej kruhovky s priemerom 29 metrov začala v októbri a potrvá približne do polovice decembra. Vzhľadom na prebiehajúce stavebné práce je v priestore znížená rýchlosť na 20 kilometrov za hodinu.

Prestavba križovatky na okružnú si z rozpočtu Trnavského samosprávneho kraja vyžiada investíciu vo výške 248-tisíc eur.

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2012 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre výstavbu okružnej križovatky uzavrú časť Moyzesovej ulice”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.