reklama

K Pohode budú pristavovať bedmintonové kurty aj parkovacie miesta

Sport centrum Pohoda so sídlom na Rybníkovej ulici plánuje vybudovať štyri bedmintonové dvorce. Po ich zložení môžu nové priestory slúžiť pre účely volejbalu, nohejbalu, ako aj na organizovanie hromadných aerobikových podujatí s kapacitou až 80 cvičencov.

Súhlas s výpožičkou 350 m2 pozekov pre vybudovanie jednopodlažnej prístavby k súčasnému objektu Pohody udelili prevádzkovateľovi mestskí poslanci s podmienkou, že investor vybuduje na vlastné náklady aj 10 parkovacích podľa podmienok určených odborom územného rozvoja a koncepcií a po dokončení ich odovzdá do majetku mesta za cenu 1 euro.


Sport centrum Pohoda otvorili na jeseň roku 2003

S výstavbou jednoduchej sendvičovej konštrukcie plánujeme začať v jarných mesiacoch. Predpokladáme, že prístavba by mohla byť hotová na konci leta 2013. Novú plochu bude možné používať pre viacero športov. Okrem bedmintonu sa tu bude po zložení dvorcov dať hrať napríklad volejbal, nohejbal, alebo cvičiť aerobik s väčším počtom cvičencov,“ uviedol Dárius Krištofík zo Sport centra Pohoda.

V centre dnes fungujú tri squashové kurty, dve aerobikové sály, posilňovňa, solárium, sauna, masáže, viacúčelová telocvičňa, stolnotenisová miestnosť, indoor cycling, detský kútik a sport bar. Širokú ponuku športových možností rozšíri pravdepodobne už v priebehu budúceho roku bedminton a ďalšie aktivity.

Pozemky pod objektom má prevádzkovateľ centra, trnavská spoločnosť BDN, s.r.o., vo výpožičke od mesta do roku 2033.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2012 22:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “K Pohode budú pristavovať bedmintonové kurty aj parkovacie miesta”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.