reklama

V Sport centre Pohoda začali s výstavbou menšej multifunkčnej haly

Sport centrum Pohoda v areáli trnavskej Slávie započalo v prvej polovici júla s prístavbou menšej multifunkčnej haly.

Nové priestory na ploche približne 400 metrov štvorcových rozšíria súčasnú ponuku o priestory, kde bude možné vytvoriť štyri bedmintonové dvorce, ktoré budú súčasne aj ihriskami na volejbal, nohejbal či hromadné aerobikové podujatia s kapacitou 80 cvičencov.

Nové priestory plánujeme otvoriť do prevádzky v priebehu jesene tohto roka, pravdepodobne v októbri,“ informoval prevádzkovateľ Pohody Dárius Krištofík.

pohoda-trnava
Nové priestory budú situované zo strany od asfaltového oválu pre korčuliarov a bežcov

Hala bude postavená z jednoduchej sendičovej konštrukcie. Na podlahe bude použitý odpružený športový povrch, doplnil Krištofík.

Súčasťou investície je aj vytvorenie 14 nových parkovacích miest priamo pri objekte športového centra na náklady prevádzkovateľa. Parkoviská investor po dokončení odovzdá do majetku mesta za 1 euro.

V centre Pohoda dnes fungujú tri squashové kurty, dve aerobikové sály, posilňovňa, solárium, sauna, masáže, viacúčelová telocvičňa, stolnotenisová miestnosť, indoor cycling, detský kútik a sport bar.

Pozemky pod centrom má vo výpožičke od mesta spoločnosť BDN, s.r.o. do roku 2033.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júla 2013 13:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Sport centre Pohoda začali s výstavbou menšej multifunkčnej haly”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.