reklama

Jedinečná kvalita a úspora v bývaní „Na výslní“ s Dankou Bartekovou

-inzercia-

Filozofia, ktorú Európska únia razí v súvislosti s celkovými úsporami energie, nie je samoúčelná. Veď kto dnes neráta ťažko zarobené peniaze a kto s nimi môže hazardovať?

Záujem spoločnosti, ale aj jednotlivcov, sa preto stále viac presúva aj do oblasti úspor súvisiacich s bývaním.

K atraktívnym a vysoko efektívnym ponukám nového bývania patria nízkoenergetické domy a byty, ktoré ich novým obyvateľom zaručujú úspory v stovkách až tisíckach eur ročne.

Jedným z takýchto projektov je aj bývanie Na Výslní, neďaleko Trnavy.

Pokojné bývanie mimo veľkého mesta, ale na dosah ku všetkým výhodám Trnavy a Bratislavy – možnosť viacgeneračného bývania, garážové státie, terasy a predzáhradky, dobrá občianska vybavenosť, úspora energií, kvalitné materiály a dôveryhodní holandskí a slovenskí developeri, to sú len niektoré z výhod bývania v novom obytnom centre Na Výslní.

O tom, že táto lokalita má svetlú budúcnosť a je vskutku atraktívna svedčí aj skutočnosť, že práve jeden z bytov v novopostavených viladomoch si vybrala aj naša úspešná olympionička Danka Barteková.

A tak okrem mimoriadne zaujímavých finančných úspor spojených s bývaním v lokalite Na výslní, sa budúci obyvatelia môžu tešiť aj na kvalitných susedov.

Predstavu o kvalitnom a energeticky úspornom bývaní sa záujemcovia môžu presvedčiť už v sobotu 17. novembra 2012 priamo v lokalite Na Výslní.

Príjemným bonusom bude aj stretnutie s jednou z jej najatraktívnejších nových obyvateliek Dankou Bartekovou.

Viac informácií o projekte nájdete na stránke www.navyslni.sk.


Ulož ako PDF
Napísal 14. novembra 2012 10:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.