reklama

Benefičný koncert Lucie Lužinskej na podporu ľudí so zrakovým postihnutím

Charitatívny adventný koncert džezovej speváčky a herečky Lucie Lužinskej, rodáčky z Chtelnice, sa uskutoční vo štvrtok 29. novembra 2012 o 19.30 v koncertnej sieni Marianum v Arcibiskupskom paláci.

Moderátorkou podujatia bude Adela Banášová. Koncert je venovaný verejnej zbierke Biela pastelka, ktorej cieľom je podporiť ľudí so zrakovým postihnutím.

Biela pastelka aj vďaka nezištnej pomoci ľudí zlepšuje životy tých, ktorí musia zrak nahradiť inými zmyslami a pomáha im vrátiť sa do života.

Cena vstupenky je 5€ a zakúpiť si ich budete môcť v sieti Ticketportal. Výťažok z koncertu bude venovaný Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Priamy televízny prenos z koncertu sa začína o 20. hodine na STV 2.

Slovensko 2012 Advent je unikátny projekt Rozhlasu a televízie Slovenska, ktorý spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom.

Od 26. novembra do 21. decembra prinesie 24 adventných koncertov do 21 slovenských miest. V jedinečných historických priestoroch sa predstaví 24 slovenských umelcov spolu s desiatkami zaujímavých hostí a rešpektovaných osobností zo sveta kultúry, športu a vzdelávania.

Každý zo štyroch týždňov bude venovaný jednej zo štyroch neziskových organizácií (Biela pastelka – Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Hodina deťom – Nadácia pre deti Slovenska, Nota bene – Občianske združenie Proti prúdu, a Návrat k rodine – Občianske združenie Návrat), ktorej bude odovzdaný výťažok z celotýždňovej zbierky formou darcovských SMS a výnosov zo vstupného.

(Tlačová správa)

PLAGÁT:

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2012 13:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.