reklama

V lete po ťažkom úraze ochrnul. Trnavskí hudobníci odohrajú benefičný koncert Postavme Martina na nohy

Môže sa to stať každému jednému z nás. Jeden zlý pohyb, jedno nesprávne rozhodnutie, malá nepozornosť. A zrazu je všetko úplne inak. Priority sa obrátia ak prídeme o zdravie. Vtedy prídeme o všetko. A svet je zrazu hore nohami. Aj Martinov svet je zrazu iný, aký ho poznal.

Martin skočil v auguste tohto roku do vôd Balatonu tak nešťastne, že si zlomil dva stavce a porušil miechu. Mladý chalan, ktorý žil svoj život naplno, je odvtedy pripútaný na lôžko, nehybný od krku dolu, závislý na ľuďoch okolo seba, pripojený na prístrojoch, ktoré mu pomáhajú dýchať. Martin ale bojuje naďalej v trnavskej nemocnici a nevzdáva to :-)

Ak pôjde všetko dobre bude čoskoro od prístrojov odpojený. Veríme, že v dohľadnej dobe bude môcť z nemocnice odísť. Nemôže ísť ale nanešťastie domov pretože potrebuje špeciálnu starostlivosť.

Musí ísť do rehabilitačného zariadenia určeného pre ľudí s jeho diagnózou. Martin sa tam bude musieť znovu naučiť robiť základné úkony a pohyby. Bude sa učiť chodiť hýbať, jesť..

Odhliadnuc od hrôzy tohto stavu, je s tým spojené obrovské množstvo nákladov. Nie jednorazových, ale pravidelne sa opakujúcich. Hovoríme o tisícoch eur. Toto všetko je beh na dlhú trať a Martin bude našu pomoc potrebovať.

Preto sme sa rozhodli aj my prispieť svojou troškou – večerom plným dobrej hudby. Výťažok zo vstupného poputuje na pokrytie aspoň malého percenta nákladov spojených s Martinovým stavom.


Koncert sa uskutoční v sobotu 10. novembra

Martin je obyčajný chlapec. Ako mnohí z nás. Nikdy nebol rád stredobodom pozornosti. Rád sa bavil s priateľmi, miluje dobrú hudbu. Preto sme nesmierne šťastní, že tolko skvelých umelcov prijalo naše pozvanie a rozhodlo sa ho podporiť.

Pripravený je pre zaujímavý večer plný hudby a koncertov. Uskutoční sa v sobotu dňa 10. novembra 2018 od 17:00 v podniku TenKlub Trnava na Hlavnej 17. A ste všetci pozvaní.

Čakáme Vás už o piatej, na dobré pivo, či kávičku. Taktiež bude v ponuke aj niečo dobré pod zub. Príďte podebatiť s priateľmi pri výbornej muzike. Dajte si špeciálny drink pripravený na Martinovu počesť.

Zahrá Vám príjemná pesničkárka Magdalénka. Následne nám svoje hity predstaví aj rapper Adiss. Predstaví sa aj trnavská speváčka a rapperka Martina Fabová aka Fejbs, ktorá prednedávnom vydala svoj nový album.

Sálu roztancuje aj známa kapela Hudba z Marsu. Koncertný večer uzavrie obľúbená trnavská kapela Libido.

Program je nabitý, počas večera nás budú zabávať aj lokálni DJ’s.

Spojte príjemné s užitočným a príďte podporiť dobrú vec. Aspoň jeden dobrý skutok denne je prospešný pre naše zdravie.

Tešíme sa na Vás!

Organizátori

Program:

17:00 – 18:00 – Magdaléna
18:20 – 18:45 – Adiss
19:15 – 20:00 – Fejbs
20:00 – 21:30 – Lokálni DJs
21:30 – 22:30 – Hudba z Marsu
23:00 – 24:00 – Libidov
24:00 – 05:00 – Lokálni DJ’s

vstupné: 5 EUR + dobrovoľný príspevok

Link na FB udalosť: https://www.facebook.com/events/486039551872617/

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2018 7:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.