reklama

Na lúke pod Červeným kameňom bude benefičný festival. Na svoje si prídu všetci, ktorí maju radi zvieratá aj zábavu

Deň plný zábavy, zvierat, ale aj dobročninnosti – v sobotu 15. júna 2019 sa uskutoční na lúke pri hrade Červený kameň Benefičný festival spoločenských zvierat – Budiž festival.

Na festival prijali pozvanie rôzne kynologické kluby, útulky, spolky a občianske združenia, ktoré porozprávaju o svojich činnostiach.

Organizátori z občianskeho združenia Budiž prichystali mnoho ukážok a prednášok, vďaka ktorým sa dozviete všetko potrebné od zadováženia až po výchovu vašich štvornohých miláčikov.

Na svoje si prídu aj tí, ktorí majú radi vtáky či dravce. Na lúke pod hradom sa zoznámite so sovami aj inými druhmi dravcov, dozviete sa zaujímavé informácie o ich ochrane a o význame sokoliarstva.

Pre deti je pripravená lúka plná hier, na ktorej sa budú mocť dosýtosti vyblázniť. Deti, ktoré nás prídu podporiť v maske zvieratka, čaká súťaž o najkrajšiu masku a malé prekvapenie.

Festival ukončia s príchodom tmy potrebnej na tematickú ohňovú show.

Budiž festival je benefičný a teda celý výťažok z neho je určený na podporu záchrany zvierat.


Plagát

Ulož ako PDF
Napísal 8. júna 2019 9:33. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.