reklama

Pred príchodom Mikuláša na radnicu vyhlásilo mesto súťaž pre deti

Sviatok svätého Mikuláša je za dverami a deti už teraz horia nedočkavosťou, čo si nájdu vo svojej čižmičke za oknom.

Toto čakanie im môžeme trochu skrátiť a najmä spríjemniť podujatím pod názvom „Mikuláš v Trnave“ ktoré má v meste Trnava už bohatú tradíciu.

V programe, ktorý pripravilo Mesto Trnava, vystúpia členovia  Kompánie trnavských žoldnierov a Trnavského šermiarskeho cechu.

Mikuláš príde do Trnavy 5. decembra 2012 o 17.00 h v spoločnosti svojich pomocníkov anjelov a čertov, za spevu kolied sprevádzaných rozprávkovými tónmi zvončekov, citary a bubienkov, na koči k radnici.

Po ceste rozsvieti vianočný stromček a prihovorí sa všetkým deťom z balkóna radnice. Podujatie bude sprevádzané mnohými prekvapeniami.


Mikuláš a jeho verní pomocníci sa objavila pred radnicou v stredu podvečer

Mesto Trnava pri tejto príležitosti spustilo špeciálnu súťaž.

Stačí, keď pošlete fotografiu Mikuláša, čerta alebo anjela, potom už potrebujete len kúsok šťastia. To, či ich nakreslíte, vyrobíte alebo sa za nich prezlečiete, je len a len na vás :)

Fotografie zasielajte vo veľkosti maximálne 3 MB na adresu webredaktor@trnava.sk.

Uzávierka je 4. decembra 2012 o 13.00 h. Do emailu uveďte svoje meno a do predmetu správy napíšte MIKULÁŠ.

Výhercov vyžrebuje Mikuláš aj so svojimi neodmysliteľnými spoločníkmi, nezbednými čertmi a nevinnými anjelmi 5. decembra . Kto získal mikulášske balíčky, sa dozviete hneď po žrebovaní z našej internetovej stránky a facebooku.

Tlačová správa mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2012 20:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.