reklama

Rozprávajte anglicky a buďte o krok vpred!

-inzercia-

Anglický jazyk je v celosvetovom meradle absolútne prioritným komunikačným nástrojom. Ovládanie angličtiny vyžaduje už v súčasnosti približne 70 percent slovenských zamestnávateľov.

Preto pre každého, kto si hľadá prácu, snaží sa získať lepšie zamestnanie a kvalitnejšie uplatnenie na pracovnom trhu, by okrem klasického vzdelania malo byť ovládanie anglického jazyka samozrejmosťou.

Spôsobov, akými sa dostanete k potrebným znalostiam, je celý rad. Jazyková škola Lanaguage Club v Trnave využíva na výučbu angličtiny Callanovu metódu, ktorá spoľahlivo funguje už viac ako 50 rokov v 27 krajinách sveta, vrátane Slovenska.

Language Club je oficiálne registrovanou školou v Londýne, ktorá pre výučbu anglického jazyka Callanovou metódou spĺňa všetky kritériá stanovené materskou The Callan School of English, taktiež sídliacou v Londýne.

Vďaka Callanovej metóde zvládnete výučbu anglického jazyka rýchlejšie a efektívnejšie. Ide o progresívnu metódu výučbu angličtiny, ktorá je zameraná na dve základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a rozumieť v cieľovom jazyku, teda v angličtine.

Callanova metóda predstavuje komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka.

Od septembra 2012 používa jazyková škola Language Club na výučbu angličtiny nové učebné materiály, ktoré prešli komplexnou aktualizáciou pod odborným dohľadom v Londýne. Tie sú rozdelené do 12-tich vedomostných stupňov, ktoré predstavujú kompletnú prípravu na získanie medzinárodných certifikátov.

Aktuálny zápis na zimný trimester sa uskutoční v pondelok 17. decembra 2012 od 15. do 18. hod. v budove Balakovo, Paulínska 20, 2.poschodie, č.dverí 228.
 Počas zápisu vás lektori bezplatne preskúšajú a odporučia vám vhodnú úroveň.

V Language Club-e vyučujú všetky vedomostné stupne, od úplných začiatočníkov až po najvyššie pokročilých. Výučba prebieha v ranných hodinách od 7.30 a 8.30h, popoludní so začiatkom od 15.55, 16.55, 18.05 a 19.05 hod.

Zimný trimester začína 7. januára 2013.

Bližšie a aktualizované informácie nájdete na internetovej stránke: www.languageclub.sk, v prípade otázok neváhajte kontaktovať tel.: 0905 845 394, e-mail: languageclub@languageclub.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2012 1:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.