reklama

Kukuľková s ďalšou medailou zo Slovenského pohára

Slovenský pohár v stolnom tenise staršieho žiactva mal 9. decembra vo Valalikoch svoje druhé pokračovanie.

V konkurencii 95 chlapcov a 51 dievčat veľmi dobre opäť zahrali hráči Viktórie, hoci vekovo patria ešte do mladších kategórií.

Tatiana Kukuľková vybojovala cenný bronz a Štefan Peko v kompletnej konkurencii najlepších kadetov SR obsadil po výborných výkonoch 11. priečku, jeho sestra Zuzana sa ako jedna z najmladších účastníčok turnaja prebojovala medzi 16 najlepších dievčat.

Celkovými víťazmi sa stali Andrej Kaššay (Ružomberok) a Ema Labošová (Čaňa).


Zľava Simona Horváthová, Ema Labošová a Tatiana Kukuľková

O ďalšom dianí v klube sme hovorili s hlavným trénerom Viktórie Ivanom Pekom.

Máte do konca roka pred sebou ešte nejaké významné podujatia?

Nie, vo Valalikoch to bol posledný tohtoročný turnaj Slovenského pohára. No hneď ako sa prehupneme do nového roka čakajú nás 4. januára v Budapešti medzinárodné majstrovstvá Maďarska.

A čo tradičné vianočné turnaje a krajské bodovačky?

Chlapci majú za sebou množstvo podujatí, u dievčat ich je troška pomenej, no taktiež dosť. Preto budeme mať cez vianočné sviatky oddychovejšie tempo, aby si aj naši športovci užili voľna a rodinnej atmosféry a tieto vianočné podujatia vynecháme. Pri krajských bodovacích turnajoch je to obdobné aj z toho dôvodu, že tu tvoríme absolútnu špičku a prísť na turnaj kvôli jednému – dvom kvalitnejším zápasom nemá veľký význam.

Akú významné štarty vás čakajú v roku 2013?

V rámci domácich podujatí sú to najmä posledné dve kolá turnajov Slovenského pohára vo všetkých vekových kategóriách. V priebežnom poradí sú súrodenci Štefan a Zuzana Pekovci a Tatiana Kukuľková na prvých priečkach. Bude nasledovať tradičný kvalitný turnaj v Budapešti, neskôr turnaje v Linzi, Prahe a Záhrebe, odkiaľ sme minulú sezónu priniesli viacero významných medailí. A samozrejme vrcholom sezóny budú majstrovstvá SR.

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2012 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.