reklama

Poľadovica lámala konáre a narobila problémy vodičom

Sneženie a následný dážď spôsobili na cestách Trnavského kraja v nedeľu 23. a na Štedrý deň 24. decembra 2012 niekoľko dopravných kolízií.

Na ich odstraňovaní sa podľa vyjadrenia hovorcu KR HaZZ v Trnave Mariána Hrušku podieľali aj príslušníci hasičských zborov.

V súvislosti so zhoršenou poveternostnou situáciou v dňoch 23. a 24.12.2012 – vplyvom hustého sneženia, ktoré postupne prešlo do dažďa so snehom a neskôr do mrznúceho dažďa, vykonali príslušníci HaZZ z hasičských staníc Trnavského kraja v období od 23.12.2012 08:00 hod. do 24.12.2012 11:30 hod. celkom 21 výjazdov k dopravným nehodám a technickým zásahom,“ priblížil M. Hruška.

Hasiči zasahovali počas dvoch dní na krajských cestách pri deviatich dopravných nehodách, z toho štyri sa stali v okrese Trnava. Pri nehodách sa ľahšie zranili štyri osoby.

Dvanásť výjazdov absolvovali pre spadnuté konáre zamrznutých stromov na cesty.

Pri týchto udalostiach našťastie neprišlo k žiadnemu zraneniu osôb,“ doplnil krajský hovorca HaZZ Marián Hruška.

FOTOGRAFIE Z NIEKTORÝCH ZÁSAHOV HASIČOV:

nehoda-trnava-3
nehoda-trnava-1
OLYMPUS DIGITAL CAMERAnehoda-trnava-2

Ulož ako PDF
Napísal 26. decembra 2012 14:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poľadovica lámala konáre a narobila problémy vodičom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.