reklama

Športová hala opäť ožije desiatkami hier a súťaží pre deti aj celé rodiny

Už po štvrtý raz sa uskutoční v Trnave festival hier, hračiek a zábavy pod názvom FestHry.

Tri dni trvajúce podujatie na pôde Mestskej športovej haly otvorí svoje brány v piatok 18. januára 2013 a potrvá až do nedele 20. januára.

Akcia má podľa organizátorov ukázať, že voľný čas sa dá príjemne stráviť v spoločnosti druhých ľudí, nielen pri počítači so slúchadlami na ušiach alebo vo virtuálnych komunitách priateľov.

festhry
Archívna snímka z vlaňajšieho 3. ročníka

Chceme umožniť návštevníkom, aby si mohli vychutnať rodinnú a priateľskú atmosféru pri spoločnej hre. Vážime si každého partnera a obchodníka, ktorý s nami spolupracuje v tomto komerčne nepríťažlivom povianočnom období. Práve na začiatku roka, období chudobnom na kultúrne a spoločenské podujatia, teda okrem plesov, sme sa rozhodli ponúknuť pre ľudí spoločensko-herné podujatie kde sa zabaví každý,“ vyhlasujú organizátori, ktorými sú Mestská rada mládeže a mesto Trnava.

FestHry premenia palubovku športovej haly na jednu obrovskú herňu plnú klasických a moderných spoločenských hier, nafukovacích atrakcií, stolných futbalov, hokejov, detských kútikov, vystúpení a súťaží.

Pre návštevníkov sú pripravené aj vystúpenia kúzelníka či malých tanečníkov. Najmenšie deti sa budú môcť dosýta vyblázniť na nafukovacích atrakciách a v detských kútikoch. Tohtoročná ponuka bude obohatená aj o stavebnice a tvorbu modelárskych krúžkov.

Okrem vyskúšania budú mať účastníci možnosť niektoré z hier si zakúpiť priamo na mieste, alebo odniesť ako výhru z jednej zo súťaží. Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú predajcovia a spoločnosti prezentujúci novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, vzdelávania, starostlivosti o deti a domácnosť.

Myslíme si, že to čo k nám ľudí láka nie sú senzácie, známe osobnosti či výpredajové ceny. Sme iba sprostredkovateľom. Ponúkame miesto, čas a prostriedky. Atmosféru, zábavu a dojmy si vytvárajú samotní návštevníci. Preto dúfame, že od 18. do 20. januára si rodiny s deťmi či priateľmi nájdu čas a navštívia trnavské FestHry,“ vyhlásil usporiadateľský tím obľúbenej akcie.

Otváracie hodiny pre verejnosť:
Piatok 18. 1. 2013: 15.00 – 20.00 h
Sobota 19. 1. 2013: 10.00 – 20.00 h
Nedeľa 20. 1. 2013: 14.00 – 20.00 h

Vstupné: do 3 rokov zdarma, od 3 do 18 rokov 1,50 eur, od 18 rokov 2,50 eur.

Informácie o podujatí nájdete aj na www.festhry.sk.

Plagát:
fest-hry-plagat2013

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2013 23:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.