reklama

Neosvetlená kruhovka na okraji mesta pri Vodárni spôsobuje vodičom problémy

Chýbajúce osvetlenie kruhovej križovatky na Piešťanskej ceste pri vodojeme spôsobuje vodičom problémy.

Napriek skutočnosti, že kruhovka funguje už od leta minulého roka, verejné osvetlenie nie je dodnes v prevádzke.

Zo pohľadu investora je dokumentácia potrebná pre spustenie osvetlenia pripravená, čaká sa len na podpisy zainteresovaých osôb. V najbližších dňoch doručí investor podpísané dokumenty dotknutým inštitúciám,“ informoval trnava-live.sk zástupca spoločnosti Europrojekt Theta 8 Sk.

Verejné osvetlenie skolaudovali v druhom januárovom týždni tohto roka, jeho spustenie do prevádzky by tak malo byť otázkou niekoľkých dní.

krihovka-piestanska
Kruhová križovatka spojí Piešťanskú s novou obchodnou zónou

V súvislosti s absenciou osvetlenia má na tmavej výpadovke za mestom problémy viacero vodičov.

Jazdím po tejto ceste viac ako dvadsať rokov. Kruhová križovatka tu vyrástla len nedávno, a preto ju človek ešte nemá akosi zafixovanú v hlave. Aj mne sa stalo, že som si jazdiac smerom od Bučian do Trnavy všimol križovatku v poslednej chvíli. Keby bola osvetlená, určite sa mi to nestane,“ opisuje svoju skúsenosť Trnavčan Michal.

Podobné poznatky majú aj ďalší vodiči.

S rovnakým problémom sa potýkajú motoristi už roky aj na križovatke Zavarskej cesty s juhovýchodnou časťou obchvatom pri autosalóne Citroen.

Kruhová križovatka na Piešťanskej ceste je vyvolanou investíciou novej obchodnej zóny, ktorá by mala byť v prevádzke už v priebehu tohto roka na okraji Trnavy za vodárenským ovocným sadom.

Europrojekt Theta 8 Sk počíta s výstavbou dvoch obchodných objektov, ktoré budú napojené priamo na susediacu Piešťanskú cestu. Súčasťou investície majú byť aj cyklochodníky, zeleň a parkovisko pre 448 áut.

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2013 14:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Neosvetlená kruhovka na okraji mesta pri Vodárni spôsobuje vodičom problémy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.