reklama

V lete začnú stavať pri Vodárni nové obchodné prevádzky, pribudne aj kruhová križovatka

Už o niekoľko mesiacov plánuje spoločnosť Europrojekt Theta 8 Sk odštartovať výstavbu nových obchodných prevádzok na Piešťanskej ceste v Trnave.

Projekt je situovaný na vstupe do mesta v smere od Bučian na okraji zeleného ochranného pásma vodojemu.

Investor získal v minulých dňoch stavebné povolenie na výstavbu dvoch hlavných objektov, v ktorých sa budú nachádzať nové obchodné prevádzky. Podľa aktuálnych informácií výstavba by mala začať v priebehu leta 2012. S dokončením možno počítať na prelome jarných a letných mesiacov budúceho roka.


Obchodné centrum vznikne na voľných pozemkoch vedľa Piešťanskej cesty

Ešte pred začatím stavebných prác postaví investor na Piešťanskej ceste z vlastných prostriedkov novú kruhovú križovatku.

Europrojekt Theta 8 Sk počíta s výstavbou dvoch obchodných objektov, ktoré budú napojené priamo na susediacu Piešťanskú cestu. Súčasťou investície majú byť aj cyklochodníky, zeleň a parkovisko pre 448 áut.


Dopravné napojenie z Piešťanskej cesty bude riešené novou kruhovou križovatkou

Autor: DV Atelier/Europrojekt Theta 8 Sk

Objekt občianskej vybavenosti „A“ je riešený ako samostatne stojaci, 1-podlažný, zastrešený plochou strechou. Objekt bude rozdelený na 10 obchodných sekcií, ktoré budú v prednej časti obsahovať obchodný priestor prístupný z parkoviska a v zadnej časti technickú miestnosť – sklad, dennú miestnosť a sociálne zázemie. Objekt je navrhnutý ako montovaný železobetónový skelet,“ uvádza sa v projekte.

Pôdorys objektu bude 134×44 metrov s maximálnou výškou 8 metrov

Druhá budova bude rovnako jednopodlažná s maximálnou výškou 9 metrov. Rozdelená bude na 5 obchodných sekcií. Objekt bude mať rozmery pôdorysu 120×50 metrov.

Projekt môže v nových prevádzkach priniesť asi 70 pracovných príležitostí.

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2012 9:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V lete začnú stavať pri Vodárni nové obchodné prevádzky, pribudne aj kruhová križovatka”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.