reklama

O nových lavičkách s reklamami poslanci nerozhodli ani na druhý pokus

Ani na druhý pokus nerozhodli mestskí poslanci o zámere súkromnej spoločnosti z Trnavy inštalovať na území mesta tridsať nových lavičiek s reklamnými plochami.

Podľa zverejneného zámeru by mali pribudnúť štyri lavičky na Piešťanskej ceste pri autobusových zastávkach pri výpadovke v smere na Bučany, šesť na Veternej ulici popri cyklochodníku oproti Tescu, v priestore autobusových zastávok na trnavskej stanici plánujú osadiť päť lavičiek.

Na Zelenom kríčku plánuje spoločnosť vymeniť pätnásť starých lavičiek za nové.

veterna-chodnik
Jednou z vytypovaných lokalít pre umiestnenie reklamných lavičiek je chodník na Veternej ulici

Materiál ma byť pôvodne prerokovaný už na decembrovom zastupiteľstve, na návrh poslancov bol však stiahnutý.

Z rokovania ho stiahli aj na včerajšej februárovej schôdzi.

Viacerí poslanci mali k zámeru ďalšie doplňujúce otázky, preto sa plénum uznieslo, že rozhodovať o zámere bude až po ďalšom oboznámení sa,“ uviedol primátor Vladimír Butko.

Majetková komisia odporučila poslancom schválenie prenájmu pozemkov pod lavičkami za jedno euro na obdobie dvoch rokov s trojmesačnou výpovednou lehotou.

Spoločnosť Fortezza, ktorá so zámerom prišla, sľubuje inštaláciu 30 kusov nových lavičiek v cene približne 900 eur za kus.

Na vlastné náklady lavičky kúpi, inštaluje a bude sa starať o ich technický stav.

Lavičky majú plniť viacero účelov.

Okrem toho, že poskytnú nové priestory pre oddych a sedenie v lokalitách, kde v súčasnosti chýbajú, majú slúžiť na propagáciu firiem, ale napríklad aj kultúrnych podujatí.

Ulož ako PDF
Napísal 20. februára 2013 12:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “O nových lavičkách s reklamami poslanci nerozhodli ani na druhý pokus”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.