reklama

O nových lavičkách s reklamami poslanci nerozhodli ani na druhý pokus

Ani na druhý pokus nerozhodli mestskí poslanci o zámere súkromnej spoločnosti z Trnavy inštalovať na území mesta tridsať nových lavičiek s reklamnými plochami.

Podľa zverejneného zámeru by mali pribudnúť štyri lavičky na Piešťanskej ceste pri autobusových zastávkach pri výpadovke v smere na Bučany, šesť na Veternej ulici popri cyklochodníku oproti Tescu, v priestore autobusových zastávok na trnavskej stanici plánujú osadiť päť lavičiek.

Na Zelenom kríčku plánuje spoločnosť vymeniť pätnásť starých lavičiek za nové.

veterna-chodnik
Jednou z vytypovaných lokalít pre umiestnenie reklamných lavičiek je chodník na Veternej ulici

Materiál ma byť pôvodne prerokovaný už na decembrovom zastupiteľstve, na návrh poslancov bol však stiahnutý.

Z rokovania ho stiahli aj na včerajšej februárovej schôdzi.

Viacerí poslanci mali k zámeru ďalšie doplňujúce otázky, preto sa plénum uznieslo, že rozhodovať o zámere bude až po ďalšom oboznámení sa,” uviedol primátor Vladimír Butko.

Majetková komisia odporučila poslancom schválenie prenájmu pozemkov pod lavičkami za jedno euro na obdobie dvoch rokov s trojmesačnou výpovednou lehotou.

Spoločnosť Fortezza, ktorá so zámerom prišla, sľubuje inštaláciu 30 kusov nových lavičiek v cene približne 900 eur za kus.

Na vlastné náklady lavičky kúpi, inštaluje a bude sa starať o ich technický stav.

Lavičky majú plniť viacero účelov.

Okrem toho, že poskytnú nové priestory pre oddych a sedenie v lokalitách, kde v súčasnosti chýbajú, majú slúžiť na propagáciu firiem, ale napríklad aj kultúrnych podujatí.

Ulož ako PDF
Napísal 20. februára 2013 12:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

6 komentárov pre “O nových lavičkách s reklamami poslanci nerozhodli ani na druhý pokus”

 1. 1
  Tomi says:

  Zaujimave suvislosti: Spolocnost Fortezza ma jedineho konatela Michala Magulu. Tato spolocnost planuje okrem reklamnych laviciek stavat aj parkovaci dom na hlinach. Konatel spolocnosti je byv. clenom dozornej rady ŽOS. Majetkova komisia odporucila prenajat pozemky pod reklamne lavicky – rozumej reklamne plochy, na ktorych sa da velmi dobre zarabat, do prenajmu za 1 euro / rok. Podobnost a styl s prenajmom pozemkov pod stadionom za 1 euro je cisto nahodna :D

 2. 2
  imro says:

  az na to ze pozemky pod stadionom su nie prenajate za 1 evri ale dokonca predane :D

 3. 3
  Ujo Palo says:

  Tomi, asi sa mýliš. Z verejne dostupných zdrojov sa dá zistiť, že M. Magula má teraz cca 24 rokov. Človek rovnakého mena bol v dozornej rade ŽOS cca v rokoch 2000-2005, čo by bol v prípade tohto M.M. asi vekový problém.

 4. 4
  palo says:

  Asi menovec.

 5. 5
  ttss says:

  asi syn? :)

  • 5.1
   Peter says:

   Vaše vyjadrenia sú trápne.Všetko Vám vadí.
   Bol by som zvedavý, čo ste pre mesto urobili Vy. Asi nič ako KOMUNISTI, ktorí len búrali

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.