reklama

Na území mesta možno pribudnú nové lavičky s reklamnými plochami

Súkromná spoločnosť z Trnavy predložila zámer osadenia 30 nových reklamných lavičiek na území mesta.

Podľa predbežného zámeru by mali pribudnúť štyri lavičky na Piešťanskej ceste pri autobusových zastávkach pri výpadovke v smere na Bučany, šesť na Veternej ulici popri cyklochodníku oproti Tescu, v priestore autobusových zastávok na stanici plánujú osadiť päť lavičiek.

Na Zelenom kríčku plánuje spoločnosť vymeniť desať až pätnásť starých lavičiek za nové.


Jednou z vybraných lokalít je chodník na Veternej. Tu, rovnako ako pri neďalekej zastávke na Piešťanskej ceste, v súčasnosti lavičky chýbajú

Ak žiadosť odsúhlasí mestské zastupiteľstvo, mestu by okrem nových lavičiek, o ktorých údržbu sa bude starať firma, pribudlo do rozpočtu každý rok aj 370 eur za prenájom pozemku pod každou lavičkou, teda spolu 11 100 eur.

Podľa predkladateľa zámeru Michala Magulu pôjde o nové lavičky, aké ľudia poznajú najmä zahraničia.

Predložili sme mestu na výber niekoľko vizuálnych typov lavičiek. V prípade, že náš zámer odsúhlasia, vyrobíme a osadíme také, ktoré schvália. Prvé z nich by sme chceli inštalovať už na začiatku budúceho roka,“ priblížil.Používanie lavičiek na reklamné a propagačné účely má v zahraničí dlhoročnú tradíciu. Mnohé agentúry sa predháňajú vo vymýšľaní vtipných a kreatívnych nápadov

ILUSTRAČNÉ FOTO: Next Media, Nike

Lavičky majú plniť viacero účelov. Okrem toho, že poskytnú nové priestory pre oddych a sedenie v lokalitách, kde v súčasnosti chýbajú, budú slúžiť na propagáciu firiem, ale napríklad aj kultúrnych podujatí.

Ak by sa projekt ujal, v budúcnosti by takýchto lavičiek mohlo na území mesta pribudnúť aj viac.

O návrhu na prenájom pozemkov pod lavičkami má rokovať mestské zastupiteľstvo 11. decembra.

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2012 13:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na území mesta možno pribudnú nové lavičky s reklamnými plochami”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.