reklama

O lavičkách s reklamou majú rozhodovať poslanci v apríli. Na tretí pokus

O umiestnení troch desiatok nových lavičiek s reklamnými plochami má mestské zastupiteľstvo rokovať v polovici apríla. Na tretí pokus.

Zámer bol predtým dvakrát zaradený do programu rokovania mestského zastupiteľstva, ale ešte pred začiatkom schôdze ho na návrh mestskej rady stiahli.

Viacerí poslanci mali k projektu ďalšie doplňujúce otázky, preto sa plénum uznieslo, že rozhodovať o zámere bude až po oboznámení sa s ďalšími podrobnosťami,” uviedol po februárovej schôdzi primátor Vladimír Butko.

Trnavská spoločnosť Fortezza navrhla mestu osadenie 15 nových lavičiek z pozinkovaného kovu na Piešťanskej ceste, Veternej ulici a na autobusovej stanici, ďalších 15 lavičiek plánuje umiestniť pri nástupištiach na Zelenom kríčku.

kricek
Na Zelenom kríčku chce súkromná firma vymeniť 15 súčasných lavičiek za nové

Tu majú nahradiť dosluhujúce a poškodené sedenie.

K zámeru sa na začiatku apríla vyjadrí aj mestská rada.

Súkromná firma má zaplatiť samotnú výrobu a osadenie lavičiek, starať sa bude aj o ich údržbu, opravy a celkový technický stav.

Mesto by malo podľa aktuálneho zámeru za prenájom pozemkov pod 30 lavičkami zinkasovať za dva roky prenájmu spolu 11 100 eur, teda 370 eur za každú lavičku.

Zástupca spoločnosti Fortezza odhadol náklady na výrobu jednej lavičky, ktorá bude zároveň aj reklamným nosičom, na približne 900 eur.

Lavičky majú plniť viacero účelov.

Okrem toho, že poskytnú nové priestory pre oddych a sedenie v lokalitách, kde v súčasnosti chýbajú, slúžiť budú na propagáciu firiem, ale napríklad aj kultúrnych a spoločenských podujatí

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2013 15:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “O lavičkách s reklamou majú rozhodovať poslanci v apríli. Na tretí pokus”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.