reklama

Na Coburgovej ulici môžu stavať aj podnikateľské objekty

Zmenený územný plán schválený mestským zastupiteľstvom minulý týždeň umožní na Coburgovej ulici postaviť a prevádzkovať aj objekty pre podnikateľskú činnosť.

Nový územný plán dopĺňa vo vymedzenom území k doterajšej funkcii bývania aj funkcie služieb, drobných dielní a iných malých podnikateľských činností, ktoré nenarúšajú priľahlé obytné územie.

Podmienkou umiestnenia podnikateľských aktivít je, že ich rozsah a  štruktúra nebude narušovať priľahlé obytné územie v lokalite Coburgova. Vhodný rozsah a štruktúra malých podnikateľských prevádzok budú špecifikované overovacou urbanistickou štúdiou v následnom stupni predprojektovej a projektovej prípravy,” skonštatoval v dôvodovej správe materiálu určeného poslancom odbor územného rozvoja a koncepcií.

coburgova
Coburgova ulica

Mesto si od umiestnenia podnikateľských prevádzok na problematickej Coburgovej ulici sľubuje aj elimináciu jestvujúcich negatívnych spoločenských javov zo strany neprispôsobivých obyvateľov.

V otázke neplatičov a problémových osôb plánuje radnica v budúcnosti tvrdšie zakročiť.

Nie je vylúčené, že dôjde aj k búraniu najviac poškodených bytových domov.

coburgova-zmena-upn
Dotknuté územie vyznačené na mapke

Pozemky po novom určené na podnikateľskú činnosť sa rozprestierajú na ploche 11-tisíc metrov štvorcových a sú vo vlastníctve mesta Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 26. februára 2013 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Coburgovej ulici môžu stavať aj podnikateľské objekty”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.