reklama

Na Coburgovej ulici môžu stavať aj podnikateľské objekty

Zmenený územný plán schválený mestským zastupiteľstvom minulý týždeň umožní na Coburgovej ulici postaviť a prevádzkovať aj objekty pre podnikateľskú činnosť.

Nový územný plán dopĺňa vo vymedzenom území k doterajšej funkcii bývania aj funkcie služieb, drobných dielní a iných malých podnikateľských činností, ktoré nenarúšajú priľahlé obytné územie.

Podmienkou umiestnenia podnikateľských aktivít je, že ich rozsah a  štruktúra nebude narušovať priľahlé obytné územie v lokalite Coburgova. Vhodný rozsah a štruktúra malých podnikateľských prevádzok budú špecifikované overovacou urbanistickou štúdiou v následnom stupni predprojektovej a projektovej prípravy,“ skonštatoval v dôvodovej správe materiálu určeného poslancom odbor územného rozvoja a koncepcií.

coburgova
Coburgova ulica

Mesto si od umiestnenia podnikateľských prevádzok na problematickej Coburgovej ulici sľubuje aj elimináciu jestvujúcich negatívnych spoločenských javov zo strany neprispôsobivých obyvateľov.

V otázke neplatičov a problémových osôb plánuje radnica v budúcnosti tvrdšie zakročiť.

Nie je vylúčené, že dôjde aj k búraniu najviac poškodených bytových domov.

coburgova-zmena-upn
Dotknuté územie vyznačené na mapke

Pozemky po novom určené na podnikateľskú činnosť sa rozprestierajú na ploche 11-tisíc metrov štvorcových a sú vo vlastníctve mesta Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 26. februára 2013 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Coburgovej ulici môžu stavať aj podnikateľské objekty”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.