reklama

Suchá nad Parnou sa stane počas víkendu centrom slovenskej cyklistiky

Otváracie podujatie Slovenského pohára v cestnej cyklistike v sezóne 2013 privíta už počas tohto víkendu Suchá nad Parnou.

Trnavský CK Olympik a Slovenský zväz cyklistiky usporiadajú na cestách okresu Trnava počas soboty 13. a nedele 14. apríla preteky v kategóriách mladších a starších žiakov, kadetov, juniorov, Elite mužov a Masters.

Športoví priaznivci z Trnavy a blízkeho okolia majú jedinečnú príležitosť zažiť atmosféru profesionálnych pretekov na vlastné oči, nielen sprostredkovane prostredníctvom televízneho vysielania.

sp-cyklistika-sucha2012
Špurt pelotónu v Suchej nad Parnou počas vlaňajších pretekov SP s hromadným štartom

V sobotu od 14. hodine odštartuje v centre Suchej nad Parnou časovka na 25 – kilometrovej trase Košolná – Dlhá – Borová – križovatka Ružindol – Budmerice a späť.

Program Slovenského pohára pokračuje v nedeľu od 10. hodiny pretekmi s hromadným štartom. V elitnej kategórii odjazdia cyklisti celkom šesť 23 kilometrov dlhých okruhov na trase Suchá – Košolná – Dlhá – Dolné Orešany – Horné Orešany – Suchá nad Parnou.

Preteky budú prebiehať za plnej premávky, zabezpečené sprievodnými vozidlami a policajnými hliadkami.

V mene organizátorov aj pretekárov žiadame vodičov, ktorí sa budú v priebehu pretekov pohybovať po trase, aby boli ohľaduplní a ústretoví.

Ulož ako PDF
Napísal 12. apríla 2013 17:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.