reklama

Keď je učenie zážitkom

-inzercia-

Ako využiť detský potenciál naplno? Dieťa v rannom veku je ako špongia, ktorá saje vodu mimovoľne.

Aj malé dieťa bez vedomého zámeru nasáva informácie z okolia, v ktorom žije, čím sa učí a formuje. Túto prirodzenú vlastnosť a danosť detí treba využiť a my dospelí zo sveta vzdelávania detí predškolského veku máme iba jednu ale za to veľmi dôležitú úlohu a tou je pripraviť inšpirujúce a podnetné edukačné prostredie.

Prostredie s pokojnou, uvoľnenou atmosférou, v ktorom dieťa môže slobodne rozvíjať svoj potenciál. Prostredie plné zážitkov, v ktorom je dieťa formované a rozvíja sa vlastnými skúsenosťami.

smile-1

FOTO: Smile School

V súkromnej materskej škole SMILE a v detskom zariadení SMILE je vytvorené prirodzené prostredie pre deti od 1,5 roka, v ktorom svoje zážitky prežívajú v slovenskom aj v anglickom jazyku. Posledným naším spoločným zážitkom je návšteva štúdií mestskej televízie v Trnave, kde si naše SMILE deti “privoňali” k mediálnej práci aj si ju vyskúšali.

Záznam ich výkonu si môžete pozrieť na Facebooku TU.

Ak ako rodičia práve teraz hľadáte prostredie, v ktorom Vaše dieťa, deti prežijú väčšiu časť dňa počas pracovného týždňa, pozývame Vás k nám do SMILE na návštevu, aby ste sa zodpovedne rozhodli, komu zveríte svoje dieťa na osobný rozvoj.

smile-2
smile-3

FOTO: Smile School

Ako jediní v Trnave vytvárame edukačné prostredie pre malú skupinku detí, tak, aby každé dieťa malo dostatočný časopriestor pre svoje napredovanie. V skupine na jedného pedagóga je 8 detí.

Deti sú rozdelené do vekových kategórií. Od 1,5 roka do 2 rokov, od 2 do 3 rokov a od 4 do 6 rokov.

V SMILE Vaše dieťa nájde druhú rodinu, s ktoru prežije chvíle svojho detstva.

Viac o naších aktivitách nájdete na facebook stránke SMILE DEŤOM a našom webe www.smileschool.sk.

Návšteva SMILE: kontaktujte p. Borovanovú na čisle 0911 88 39 50.

Ulož ako PDF
Napísal 17. apríla 2013 7:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.