reklama

Sobotný výpadok elektriny v Trnave spôsobila porucha kábla

V sobotu 4. mája vo večerných hodinách zostala časť Trnavy bez elektrickej energie.

Porucha zasiahla najmä časť sídliska Družba, ale aj ďalšie časti mesta.

Podľa informácií hovorcu spoločnosti Západoslovenská energetika Jána Orlovského výpadok dodávok elektriny spôsobilo poškodenie kábla na vysokonapäťovom káblovom vývode v transformačnej stanici Trnava-Zavar.

druzba-byty

Ilustračné foto

Výpadok bol zaznamenaný v sobotu 4. mája v čase od 21.14 do 22.17 hodiny. Počas poruchy bolo z tohto konkrétneho vývodu napájaných 1807 domácností. Zákazníkom ZSE sa aj touto cestou ospravedlňujeme za prerušenie domácej pohody,“ uviedol Ján Orlovský.

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2013 14:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.