reklama

Dopravná nehodovosť na cestách v trnavskom regióne za mesiac apríl

V priebehu apríla zaevidovala dopravná polícia na cestách okresu Trnava 29 dopravných nehôd. Ľahko sa pri nich zranilo dvanásť ľudí, nedošlo k usmrteniu ani ťažkým zraneniam.

Alkohol asistoval pri jednej dopravnej nehode na cestách v trnavskom okrese.

V Trnavskom kraji došlo v apríli k 99 nehodám, pri ktorých zomrel jeden človek. Ťažko sa zranili štyria ľudia, ľahko 46.

V porovnaní s rovnakým obdobím vlaňajška bol počas minulého mesiaca zaznamenaný pokles o 18 dopravných nehôd.

nehoda-cukrova-3

Ilustračné foto

Požitie alkoholu pri dopravných nehodách zistili u vodičov v 13 prípadoch.

Hlavnou príčinou dopravnej nehodovosti v Trnavskom kraji bolo porušenie povinnosti vodiča (28 prípadov), nasleduje nesprávne otáčanie a cúvanie (12) a nedovolená rýchlosť jazdy (10).

Štatistiky dopravnej polície spracoval hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 15. mája 2013 13:48. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.