reklama

Kalvária v zajatí bujnej vegetácie alebo Ľudia si zaslúžia pokosiť

Kalvária je pre mnohých Trnavčanov magickým miestom s jedinečnou atmosférou.

Je oázou pokoja v priamom dotyku pulzujúceho života, a práve preto si oprávnene zasluhuje zvláštnu pozornosť. A hoci si Kalvária už roky žiada rekonštrukciu, svoje osobité čaro si zachováva aj napriek poničeným lavičkám a chodníkom, bez odpadkových košov či fungujúceho verejného osvetlenia.

Stav, aký sme zachytili v utorok 14. mája však tento krásny priestor už naozaj dehonestuje. Tráva po kolená, meter a pol vysoká burina, žihľava a odkvitnuté púpavy skôr pripomínajú scény z dokumentárneho seriálu Život po ľuďoch.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 15. mája 2013 12:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kalvária v zajatí bujnej vegetácie alebo Ľudia si zaslúžia pokosiť”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.