reklama

Festival recesie, srandy a humoru už túto sobotu v Promenáde

Už o pár dní sa v trnavskej „Prome“ uskutoční mínus prvý ročník Festivalu recesie, srandy a humoru, ktorý ponúkne návštevníkom vystúpenia štyroch hudobných formácii.

Chceme aj týmto spôsobom podporiť recesiu v Trnave a zároveň ponúknuť trnavským kapelám priestor,, povedal organizátor festivalu Michal Královič.

Program otvorí v sobotu 25. mája Braňo Jobus so svojou skupinou ABUSUS, ktorú založil v 2005 keď začal abstinovať. Ďalej sa predstaví trnavská formácia Zajačie Prdy!, ktorá spieva o láske vo svete a iných pekných veciach.

Treťou kapelou, ktorá sa predstaví na festivale, je TALPA PTERA hrajúca black-punk. Program festivalu uzavrie trnavská formácia Odtál – Potál, ktorá je jedna z mála kapiel hrajúca punk-hop.

trnava-live-festival-recesie2

Program festivalu – sobota 25. mája 2013:
19:00-19:45 – ABUSUS (Braňo Jobus)
20:00-20:45 – Zajačie Prdy!
21:00-21:45 – TALPA PTERA
22:15-23:00 – Odtál – Potál

Počas festivalu si budú môcť návštevníci trnavskej Promenády zakúpiť aj občerstvenie.

Aktuálne informácie nájdete aj na Facebooku – facebook.com/events/334624293307127

VIDEO: Braňo Jobus – ABUSUS

Ulož ako PDF
Napísal 21. mája 2013 21:45. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.