reklama

Sereďmaratón pre hobíkov aj registrovaných cyklistov odštartuje už v nedeľu

V nedeľu 2. júna o 10. hodine odštartuje z Námestia slobody už 8. ročník podujatia určeného pre cyklistických nadšencov aj registrovaných pretekárov Sereďmaratón 2013.

Organizátori pripravili 31-kilometrový cestný okruh na trase Šintava, Šoporňa, Pata, Pusté Sady, Zemianske Sady, Šalgočka, Dvorníky, Vinohrady nad Váhom, Šintava, Sereď, ktorý pelotón odjazdí celkom trikrát.

Celá trasa tohtoročného Sereďmaratónu meria 93 kilometrov a zahŕňa v sebe aj niekoľko menších stúpaní a jeden ostrejší kopec pri Dvorníkoch.

Ženy a veteráni nad 60 rokov odjazdia dva okruhy.

V cene 15-eurovej registrácie je okrem možnosti odjazdiť výborne organizované preteky v početnom pelotóne zabezpečenom sprievodnými vozidlami aj čip, štartové číslo, pre prvých 120 účastníkov energetický gél a po dojazde dostane každý účastník teplé jedlo a pitný režim Kompava.

Po skončení pretekov sa uskutoční v cieli niekoľko sprievodných podujatí. Zúčastnení cyklisti môžu vyhrať so svojim štartovým číslom v tombole zaujímavé ceny – okrem iných aj horský bicykel.

Poduajtie organizujú ŠK Cyklo-Tour Sereď, mesto Sereď a Slovenský zväz cyklistiky.

Propozície pretekov nájdete TU.

Plagát:
Seredmaraton_Plagat2013

Ulož ako PDF
Napísal 28. mája 2013 9:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.