reklama

Mesto pozýva seniorov na prechádzku mestom

Mesto Trnava a Stredisko sociálnej starostlivosti pozývajú seniorov na pochod zdravia.

Stretnutie začína 12. júna o 9.30 pred radnicou, štart je o pol hodinu neskôr.

Prechádzka mestom je naplánovaná na trase Divadelná ulica – Františkánska – Promenáda – Ružový parčík – Kapitulská – lávka na Družbe – Senior Park – Mestský amfiteáter.

Pochod zdravia seniorov organizujeme už po piatykrát. Cieľom podujatia je zvýšiť pohybové aktivity seniorov v meste, posilniť súdržnosť denných centier medzi sebou, a zároveň osloviť bežných seniorov, aby sa viac zapájali do aktivít v meste. Chceme tiež poukázať na to, že aj vo vyššom veku sa dá aktívne tráviť voľný čas,“ poznamenala organizátorka akcie Ingrid Huňavá z Kancelárie Zdravé mesto sociálneho odboru na mestskom úrade.

Záujemcovia sa môžu na Pochod zdravia seniorov prihlásiť do 7. júna na mestskom úrade v kancelárii č. 168 alebo na telefónnom čísle 033/32 36 168.

Podujatie sa uskutoční za každého počasia.

pochod-seniorov

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2013 9:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto pozýva seniorov na prechádzku mestom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.