reklama

Skôr narodení Trnavčania sa môžu zapojiť do 6. ročníka Pochodu zdravia seniorov

Mesto Trnava a Stredisko sociálnej starostlivosti pozývajú aktívnych skôr narodených obyvateľov mesta na Pochod zdravia seniorov.

Trasa 6. ročníka pochodu zavedie účastníkov z Trojičného námestia do promenády, Parku Janka Kráľa, na Prednádražie, Kamennú cestu s cieľom v rekreačnej oblasti Kamenný mlyn.

Štart je naplánovaný v stredu 18. júna o 10. hodine, zraz je 30 minút predtým na Trojičnom námestí.

Cieľom akcie je podľa slov Ingrid Huňavej z Kancelárie Zdravé mesto sociálneho odboru na mestskom úrade zvýšiť pohybové aktivity seniorov v meste, posilniť súdržnosť denných centier medzi sebou, a zároveň osloviť bežných seniorov, aby sa viac zapájali do aktivít v meste.

Chceme tiež našim starším spoluobčanom ukázať, že aj vo vyššom veku sa dá aktívne tráviť voľný čas,” poznamenala.

Podujatie sa uskutoční za každého počasia.

pochod-seniori

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2014 22:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.