reklama

Vyhlásili propozície 51. ročníka súťaže Trnavský objektív. Autori sa môžu zapojiť do 8. februára

Trnavské osvetové stredisko vyhlasuje 51. ročník súťažnej výstavy neprofesionálnej fotografickej tvorby okresov Trnava, Piešťany a Hlohovec Trnavský objektív 2021. Táto regionálna postupová súťaž a výstava je najstaršou a najprestížnejšou súťažou v regióne.

Trnavský objektív je základným kolom súťaže, z ktorého sa postupuje do krajskej a celoštátnej súťaže amatérskej fotografickej tvorby AMFO.

Súťaž AMFO nadviazala a pokračuje v tradícii celoštátnej súťaže, ktorá sa konala v šesťdesiatych až osemdesiatych rokoch spoločne s českou súťažou.


Karol Belas – Na moste (ocenená snímka Trnavského objektívu 2020)

Trnavské osvetové stredisko upozorňuje na jednu z noviniek v propozíciách, ktoré urobilo Národné osvetové centrum: Pribudla kategória experiment.

Rozumie sa tým dielo, ktoré hľadá nové prístupy k fotografickému médiu, či skúma podstatu fotografie a jej hraníc. Môže využívať presahy do iných médií, alternatívne fotografické techniky alebo aj inštalácie.

Odporúčanou, ale nie povinnou, témou 51. ročníka regionálnej súťaže Trnavský objektív je rodina. Do súťaže je možné sa zapojiť do 8. februára 2021, kedy musí byť dielo doručené do Trnavského osvetového strediska.

Súťaž sa koná každý rok. Je určená deťom, mládeži a dospelým.

Podrobné informácie o súťaži nájdete v propozíciách na webovej stránke Trnavského osvetového strediska.

Katarína Michalčíková


Peter Orlický – Moravské Slovácko (ocenená snímka Trnavského objektívu 2020)

Ulož ako PDF
Napísal 21. decembra 2020 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.