reklama

Do tradičnej súťaže fotografov Trnavský objektív môžu záujemcovia posielať svoje práce do 5. februára 2018

Neprofesionálni fotografi môžu posielať svoje práce do tradičnej súťaže Trnavský objektív do 5. februára 2018.

Čarovná atmosféra adventu, iskričky v očiach detí a trblietavé svetielka vôkol, ranný srieň na konárikoch s omrznutými šípkami, dlažba a reliéfy na domoch historického centra mesta pocukrované snehom ako vianočné pečivo a mnohé iné pôvabné okamihy môžu inšpirovať nových nádejných fotografov, aby skúsili šťastie na 48. ročníku súťaže neprofesionálnych fotografov okresov Trnava, Piešťany a Hlohovec Trnavský objektív, ktorú vyhlásilo Trnavské osvetové stredisko v spolupráci s Mestom Trnavou a Západoslovenským múzeom.

Uzávierka prijímania súťažných prác je 5. februára 2018, výstava fotografií bude otvorená od 22. marca do 21. mája 2018 v Západoslovenskom múzeu.

FOTO: Timea Hargašová, Hlohovec: Jeseň, 1. miesto Trnavský objektív 2017 a cena AMFO 2017 vo vekovej kategórii do 16 rokov

Tradičným cieľom súťaže je mapovanie, prezentácia a konfrontácia tvorby amatérskych fotografov, objavovanie nových talentovaných autorov a podporovanie ich umeleckej sebarealizácie.

Dôkazom, že tento cieľ sa darí napĺňať, je skutočnosť, že pre mnohých uznávaných fotografov, ktorých mená sa už stali súčasťou histórie slovenskej fotografickej tvorby, bol práve Trnavský objektív odrazovým mostíkom na ceste k ďalším úspechom.

Ocenené práce postupujú do krajskej súťaže a úspešné z krajského kola do celoštátnej súťaže AMFO 2018. Súťaž je tematicky neobmedzená, podrobné informácie sú uvedené v propozíciách.

Výsledky súťaže budú vyhlásené na vernisáži a zverejnené v katalógu k výstave.

Podrobné propozície súťaže Trnavský objektív 2018 nájdete tu.
Prihláška na súťaž Trnavský objektív 2018
Štítky na označenie súťažných prác

Kontakt:

Trnavské osvetové stredisko
Mgr. Milada Kotlebová, odd. ZUČ
Informácie na tel. č. 033/ 5 511 187, 5 331 935, mobil: 0903/ 412 119
e-mail: kotlebova.milada@zupa-tt.sk

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2017 21:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.