reklama

Neprofesionálni fotografi sa môžu prihlásiť do súťaže Trnavský objektív 2014

Štyridsiaty štvrtý ročník súťaže neprofesionálnych fotografov okresov Trnava, Piešťany a Hlohovec Trnavský objektív 2014 vyhlásilo Trnavské osvetové stredisko v spolupráci s Mestom Trnava a Západoslovenským múzeom.

Súťaží sa v troch vekových skupinách autorov do 16 rokov, do 21 rokov a nad 21 rokov v troch tematicky neobmedzených súťažných kategóriách – v čiernobielej fotografii, farebnej fotografii a multimediálnej prezentácii fotografií s jednotnou dejovou a výtvarnou líniou.

Národné osvetové centrum vyhlásilo pre rok 2014 aj samostatnú tematickú súťažnú kategóriu Voda.

fotofest

Ilustračné foto

Uzávierka súťaže je 31. januára 2014, predpokladaný termín vernisáže výstavy Trnavský objektív 2014 v Západoslovenskom múzeu je 20. marec.

Na vernisáži budú vyhlásené výsledky súťaže. Ocenené práce postúpia do krajskej súťaže a úspešné z krajského kola do celoštátnej súťaže AMFO 2014.

Cieľom súťaže a výstavy fotografií je zmapovať tvorbu amatérskych fotografov, umožniť im jej prezentáciu, aktivizovať fotoamatérov k novej fotografickej tvorbe, objavovať talentovaných autorov a podporovať ich umeleckú sebarealizáciu a ich vzájomnú umeleckú konfrontáciu.

PRIHLÁŠKA

PROPOZÍCIE

Ulož ako PDF
Napísal 16. decembra 2013 9:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.