reklama

Máte krásne fotografické úlovky? Skúste šťastie na súťaži Trnavský objektív 2016

Do 31. januára 2016 môžu začínajúci aj skúsení a renomovaní neprofesionálni fotografi posielať svoje fotografie do 46. ročníka súťaže neprofesionálnych fotografov okresov Trnava, Piešťany a Hlohovec Trnavský objektív 2016.

Súťaž a zároveň rovnomenná výstava fotografií má za cieľ zmapovať tvorbu amatérskych fotografov, umožniť im tvorivú prezentáciu a vzájomnú konfrontáciu a objavovať nových talentovaných autorov.

Súťaž je tematicky neobmedzená, podmienkou však je, že autori môžu prihlásiť len také práce, s ktorými sa na tejto súťaži nezúčastnili v predchádzajúcich ročníkoch.

banner_tod

Ilustračné foto: Milan Marônek, Technica magica 4, Trnavský objektív 2015

Fotografie a CD je potrebné doručiť v obale, ktorý je označený menom a priezviskom, na adresu TRNAVSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO, Bratislavská 27, 917 02 Trnava.

Ocenené práce postupujú do krajskej súťaže a úspešné z krajského kola do celoštátnej súťaže AMFO 2016.

Vyhlasovateľom súťaže je Trnavské osvetové stredisko, spoluorganizátormi sú Mesto Trnava a Západoslovenské múzeum, kde sa uskutoční aj výstava. Predbežný termín vernisáže je 17. marec, výstava potrvá do 22. mája.

(TS mesta Trnava)

ĎALŠIE INFO:
Propozície súťaže Trnavský objektív 2016
Prihláška do súťaže
Štítky na označenie fotografií

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2016 15:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.