reklama

Trnavský objektív 2016 pozná víťazov. Výstava súťažných potrvá 3. apríla

Výstavu 46. ročníka súťaže neprofesionálnych fotografov okresov Trnava, Hlohovec a Piešťany Trnavský objektív 2016 slávnostne otvoria 4. marca o 17. hodine v Dome umenia v Piešťanoch.

„Návraty ku krásam domova. Zvíťazila poetika nad erotikou. Autori sa sústreďujú viac na krásu prírody, tvarov, svetla, než na exotiku krajiny a života ľudí rôznych kontinentov, ako bolo časté v minulých ročníkoch súťaže. Akoby po nadšení z ďalekých nepoznaných krajín objavili krásu domova. Z opisu a záznamu sa sústredili na obsah. Z povrchnej krásy na vnútornú meditáciu, hľadanie podstaty,“ hovorí dlhoročný člen odbornej poroty umelecký fotograf a pedagóg František Tomík.

Podľa jeho slov Trnavský objektív 2016 priniesol očakávanú kvalitu prác dospelých fotografov a nádeje v tvorbe mladých autorov.

Presvedčiť sa o tom alebo si vytvoriť vlastný názor môže verejnosť do 3. apríla 2016 v piešťanskom Dome umenia.

Výstava bude otvorená od utorka do piatka od 14. do 17. hodiny, v sobotu a nedeľu od 14. do 18. hodiny.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA A KOMPLETNÝ PREHĽAD OCENENÝCH
Kliknite sem

(TS mesta Trnava)

trnavsky-objektiv-1
Jiří Svoboda: Umlkly stroje 2

trnavsky-objektiv-2
Vojtech Hank: Jazz

trnavsky-objektiv-3
Michal Žák: Človek

trnavsky-objektiv-4
Samuel Gubi: Príbeh nepotrebného priestoru

Ulož ako PDF
Napísal 29. februára 2016 19:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.