reklama

Trnavský objektív hľadá ďalšie talenty. Prihlásiť sa do fotosúťaže môžete do 6. februára

Nadšenci fotografie môžu do 6. februára 2017 prihlásiť svoje práce do 47. ročníka fotografickej súťaže Trnavský objektív pre neprofesionálnych fotografov z okresov Trnava, Piešťany a Hlohovec.

Súťaž sa už za takmer pol storočia svojej existencie stala odrazovým mostíkom mnohých renomovaných fotografov.

Nie je dôležité, či ste začiatočníci alebo skúsení autori, ide len o dobré oko, cit pre krásu, či schopnosť vystihnúť ten správny okamih.

Skúste sa aj vy prihlásiť, možno práve z vás bude nová hviezda v oblasti neprofesionálnej fotografickej tvorby, ktorá úspešne prejde aj krajským kolom a zažiari na celoštátnej súťaži AMFO 2017.

Na prípravu súťažnej kolekcie budete mať dosť času, uzávierka súťaže je 6. februára 2017.


Najkrajší strom v lese

Ilustračné foto: (poko)

Súťaž je tematicky a žánrovo neobmedzená, fotografie nemusia byť výsledkom tvorivej činnosti v uplynulom roku 2016, jedinou podmienkou je, aby autor neprihlásil práce, s ktorými sa už zúčastnil niektorého z predchádzajúcich ročníkov a nebol študentom alebo absolventom študijného odboru fotografia.

Pretože jedným z cieľov súťaže je hľadanie mladých nádejných talentov, prihlásiť sa môžu aj autori mladší ako 16 rokov.

Každý sa môže slobodne rozhodnúť, či mu na jeho tvorivé vyjadrenie viac vyhovuje čiernobiela, či farebná fotografia, alebo multimediálna prezentácia.

Výstava súťažných fotografií sa uskutoční v Západoslovenskom múzeu v Trnave, predbežný termín vernisáže je naplánovaný 23. marca 2017.

Podrobné informácie nájdete v propozíciách súťaže Trnavský objektív 2017.
Tu je prihláška do súťaže Trnavský objektív 2017.

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2017 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.