reklama

Fotografie do súťaže Trnavský objektív môžete posielať do 7. februára

Trnavský objektív 2013 – štyridsiaty tretí ročník súťaže neprofesionálnych fotografov okresov Trnava, Piešťany a Hlohovec – vyhlásilo Trnavské osvetové stredisko so spoluorganizátormi Mestom Trnavou a Západoslovenským múzeom.

Uzávierka súťaže je 7. februára, vernisáž výstavy sa uskutoční 21. marca v Západoslovenskom múzeu.

Podujatie už viac ako štyri desaťročia úspešne napĺňa svoj cieľ mapovať a podnecovať tvorbu amatérskych fotografov, objavovať nové talenty a poskytnúť im priestor na umeleckú sebarealizáciu a konfrontáciu.

kalvaria-noc
Nočná Kalvária

Ilustračné foto

Súťaž nie je tematicky ani vekovo obmedzená, práce sú však podľa veku autora hodnotené v troch kategóriách.

Tie fotografie, ktoré získajú ocenenia, postúpia do krajskej súťaže a v prípade ďalšieho ocenenia až do celoštátnej súťaže AMFO 2013.

Viac informácií nájdete v propozíciách súťaže Trnavský objektív 2013.

Prihlášku do súťaže si môžete stiahnuť TU.

Tlačová správa mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2013 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.