reklama

Peter Sagan ďakoval v cieli pretekov Okolo Švajčiarska aj fanúšikom z Trnavy

Trnavčania z novozaloženého fan klubu Petra Sagana povzbudzujú najlepšieho slovenského cyklistu priamo na trati pretekov kategórie World Tour Okolo Švajčiarska.

Na neprehliadnuteľnú štvorčlennú skupinku okolo zakladateľa fanklubu Karola Lipovského sa počas živého prenosu niekoľkokrát zamerali aj kamery švajčiarskej televízie.

sagan-fan-club-suisse-1
Veľké vlajky s portrétom P. Sagana boli vidieť aj na cieľovej rovinke 5. etapy

sagan-fan-club-suisse-3
Trnavskí fanúšikovia neušli pozornosti švajčiarskej réžie

Veľké vlajky, vysoké klobúky, jednotné tričká a nohavice v charakteristickej žiarivo zelenej farbe tímu Cannondale a nápisy Fan Club Peter Sagan jednoducho priťahujú pozornosť.

V cieli stredajšej 5. etapy došpurtoval Peter Sagan na výbornom druhom mieste a vyšvihol sa na čelo bodovacej súťaže. V oficiálnom vyhlásení nezabudol pochváliť okrem kolegov z tímu aj svojich trnavských fanúšikov.

V závere etapy to napokon prišlo k hromadnému špurtu a musím poďakovať chlapcom z tímu. Posledné metre boli už kto z koho. Škoda, že som to nevyhral, ale na prvého som dnes nemal. Cítim sa však dobre. Uvidím ako budú pokračovať ďalšie etapy. Dnes som mal v cieli aj podporu fanklubu z Trnavy, ktorým ďakujem za povzbudzovanie,“ povedal Sagan na svojom oficiálnom webe.

sagan-fan-club-suisse-4
sagan-fan-club-suisse-2
sagan-fan-club-suisse-6
S podporou trnavského fanklubu môže počítať Peter aj v ďalších etapách, ako aj na Tour de France

Veľký fanúšik cyklistiky a stále aktívny jazdec Karol Lipovský vyrazil spolu ďalšími tromi kamarátmi na preteky Okolo Švajčiarska v utorok večer. Povzbudzovať Petra budú aj v ďalších dňoch.

V tomto roku plánuje vyraziť spolu s ďalšími členmi fanklubu aj na Tour de France a majstrovstvá sveta do Florencie.

Priame prenosy z pretekov Okolo Švajčiarska vysiela denne Slovak Sport TV od 17.10 hodiny.

Informácie o fanklube nájdete na stránke www.fanklubpetersagan.sk, viac prinesieme v samostatnom článku na portáli trnava-live.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2013 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Peter Sagan ďakoval v cieli pretekov Okolo Švajčiarska aj fanúšikom z Trnavy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.