reklama

Jazdu po trnavskom obchvate si vychutnalo vyše 500 cyklistov a korčuliarov

Do tretice všetko najlepšie. Jazda korčuliarov a cyklistov hlavnými ulicami Trnavy PSA TT-inline dopadla aj v sobotu 22. júna na jednotku.

V stovky metrov dlhom pelotóne si v príjemnom tempe pod ochranou dopravnej polície zajazdilo po hlavných cestných ťahoch Trnavy 177 korčuliarov a 337 cyklistov. Opäť nechýbali všetky generácie – od najmenších „spolujazdcov“ spokojne usadených v detských sedačkách či kočíkoch, až po ľudí v seniorskom veku.

Zaujímavá trasa naviedla v tomto roku z tradičného štartu pri Bernolákovej bráne peletón na Zelený kríčok, Rybníkovú, Bučiansku a juhovýchodný obchvat.

psa-tt-inline2013
Nápad zvoliť trasu cez obchvat s kvalitným asfaltom si účastníci jazdy pochvaľovali

Z obchvatu sa dlhočizný had inlajnistov a cyklistov vrátil do mesta na Nitrianskej a cez Tamaškovičovu a Hospodársku sa po takmer 11 kilometroch vrátil do priestoru štartu a cieľa pri Bernolákovej bráne.

Vyše 500 účastníkov 3. ročníka si pochvaľovalo vynikajúcu zvolenú trasu, pohodovú atmosféru, aj skvelú organizáciu podujatia, za ktorým stojí automobilka PSA Peugeot Citroën, Kancelárie Zdravé mesto Trnava, združenie bratislava-inline v spolupráci s Policajným zborom Slovenskej republiky a ďalšími partnermi.

Verím, že ste si dnešnú jazdu všetci užívali a prišli v poriadku do cieľa. Dúfam, že sa nám v budúcnosti podarí zorganizovať toto podujatie častejšie,“ konštatoval v cieli šéf komunikácie PSA Peugeot Citroën Peter Švec.

Veľkú radosť z vydarenej soboty mala aj Lea Hurbanová z bratislava-inline.

Ďakujeme všetkým za účasť, spoločnosti PSA Peugeot Citroen za to, že vznik tejto akcie v Trnave iniciovali, a že to spolu ťaháme už tretí rok. Poďakovanie patrí aj dopravnej polícii a tvorcom dnešnej skvelej trasy. Verím, že sa podarí zhustiť frekvenciu podujatia, bolo by to super,“ zhodnotila Lea Hurbanová z bratislava-inline.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2013 10:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.