reklama

Mesto rozdelí na dotáciách 120-tisíc eur. Subjekty žiadali vyše pol milióna

Mesto Trnava vyčlenilo v roku 2013 na dotácie v oblasti ochrany životného prostredia a podpory aktivít vzdelávacieho, športového a kultúrneho charakteru viac ako 120-tisíc eur.

Súťaž o udelenie dotácií vyhlásila trnavská samospráva v januári. Doručených bolo celkom 341 projektov. Požadovaná suma všetkých zúčastnených subjektov dosiahla 521-tisíc eur.

Informácie o súťaži boli zverejnené v Novinkách z radnice, Mestskej televízii Trnava, regionálnych médiách a na webovej stránke mesta Trnava.

pesia-zona-trnava

Ilustračné foto

Návrh na udelenie a výšku dotácií pre jednotlivé subjekty odsúhlasili poslanci mestského zastupiteľstva a členovia mestskej rady na júnovom zasadnutí.

V zmysle platných Všeobecne záväzných nariadení mesta Trnava podlieha schválenie dotácie podľa finančného limitu primátorovi (do výšky 1000 eur), mestskej rade (od 1000 do 3000 eur) alebo mestskému zastupiteľstvu (nad 3000 eur).

Prehľad udelených dotácií poskytuje priložená tabuľka. Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Schválené dotácie podliehajúce súhlasu mestského zastupiteľstva:
dotacie-trnava-2013-1

dotacie-trnava-2013-2

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2013 0:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto rozdelí na dotáciách 120-tisíc eur. Subjekty žiadali vyše pol milióna”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.