reklama

Špeciálna PechaKucha u Beethovena aj s bohatým kultúrnym programom

Ak máte radi kultúru a umenie, podujatie PechaKucha u Beethovena bude pre vás ako stvorené. V príjemnom prostredí parku a kaštieľa v Dolnej Krupej sa v sobotu 20. júla uskutoční špeciálne letné vydanie obľúbenej PechaKucha Night Trnava.

Bohatý program pre dospelých aj deti sa začne už o 13:00 a potrvá do večera.

Okrem prezentácii dvanástich kreatívnych ľudí na vás čakajú koncerty kapiel Fándlyho bicykel, Abraka Dub a Jany Andevskej, klavírny koncert Petra Pláňavského, literárne čítania, tvorivé dielne, maliarsky workshop, projekcie krátky filmov o umelcoch z dielne Mareka Janičíka, Burza v kaštieli, detský športový kútik a Kúzelná škôlka. Zúčastniť sa budete môcť aj prehliadok kaštieľa s lektorkou a chystáme aj prehliadku Mauzólea Chotekovcov z roku 1895, ktoré sa nachádza neďaleko.

pecha-plag
Plagát

Vstup na celý program bude zadarmo, výnimkou je samotná PechaKucha, lístok na ňu bude za 3 eurá. Začne sa v priestoroch kaštieľa o 19:00. K dispozícii bude v stanovených časoch PechaKucha Bus, ktorý vás môže zadarmo odviesť počas dňa priamo do kaštieľa a večer po skončení programu späť do mesta. Na mieste nebude chýbať možnosť zakúpiť si jedlo a pitie.

Podujatie pripravuje OZ Publikum.sk v spolupráci s Hudobným múzeom SNM, OZ Godot projekt, Literis o.z., Drak sa vracia, Kubíkom, LepšiaTrnava.sk, Dielničkou u Zlatej priadky, Kúzelnou škôlkou, združením BonArt a Galériou Jána Koniarka.

Za podporu ďakujeme Nadácii Ekopolis a Telefónice O2, ktorá podujatie podporila v rámci svojho grantového programu Think Big. Ďakujeme aj mediálnym partnerom trnava-live.sk, ANO! Magazín, rádio Bunker a Mesto Trnava.

Podrobnosti o podujatí a programe nájdete postupne na:
http://www.facebook.com/PechaKuchaTT
http://pechakucha.publikum.sk

Udalosť:
https://www.facebook.com/events/566624090070271/

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2013 21:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.