reklama

Vrtuľník prevážal nad Trnavou telekomunikačné technológie

Dôvodom niekoľkých dnešných preletov vrtuľníka nad Trnavou bola dodávka technologických zariadení pre telekomunikačnú spoločnosť.

Podľa informácií zástupcu spoločnosti Tech-Mont z Popradu, ktorá práce realizovala, nové zariadenia dodávali na strechu budovy na Zelenečskej ulici, a tiež na strechu Domu kultúry na Trojičnom námestí.

V tejto chvíli sme už s prácami hotoví, pokračovať budeme pravdepodobne až v priebehu budúceho roka,” informoval portál trnava-live.sk pán Kováč zo spoločnosti Tech-Mont krátko popoludní.

Vrtuľník štartoval s nákladom na miesto určenia z voľného priestranstva na okraji Trnavy za sídliskom Linčianska.

vrtulnik-2
vrtulnik-1
Prácu pilotov sledovali so záujmom desiatky ľudí aj v centre mesta

Ulož ako PDF
Napísal 24. júla 2013 14:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vrtuľník prevážal nad Trnavou telekomunikačné technológie”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.