reklama

Vrtuľník prevážal nad Trnavou telekomunikačné technológie

Dôvodom niekoľkých dnešných preletov vrtuľníka nad Trnavou bola dodávka technologických zariadení pre telekomunikačnú spoločnosť.

Podľa informácií zástupcu spoločnosti Tech-Mont z Popradu, ktorá práce realizovala, nové zariadenia dodávali na strechu budovy na Zelenečskej ulici, a tiež na strechu Domu kultúry na Trojičnom námestí.

V tejto chvíli sme už s prácami hotoví, pokračovať budeme pravdepodobne až v priebehu budúceho roka,“ informoval portál trnava-live.sk pán Kováč zo spoločnosti Tech-Mont krátko popoludní.

Vrtuľník štartoval s nákladom na miesto určenia z voľného priestranstva na okraji Trnavy za sídliskom Linčianska.

vrtulnik-2
vrtulnik-1
Prácu pilotov sledovali so záujmom desiatky ľudí aj v centre mesta

Ulož ako PDF
Napísal 24. júla 2013 14:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vrtuľník prevážal nad Trnavou telekomunikačné technológie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.