reklama

Zo slovenského Ríma slovenské Silicon Valley

-inzercia-

Od Prednádražia až po Kopánku sa to v Trnave hemží mladými ľuďmi. Nastal čas ukázať, že Trnava nemá len kostoly. Predveďme zvyšku Slovenska aj naše technologické znalosti!

Každý vie, že v Trnave máme množstvo kostolov, bohatú históriu a najlepších futbalových fanúšikov. Trnavčania ale vedia, že tým to nekončí. Podniky sú tu denne preplnené mladými ľuďmi, ktorí milujú zábavu a používajú najnovšie technológie.

swan_robot

Každý deň nám robí spoločnosť veľké množstvo technických hračiek. Mobilný internet vo výkonných smartfónoch je pre nás samozrejmosťou. Doma aj na cestách používame rýchle počítače a zabávajú nás televízory s veľkou uhlopriečkou. Zvládneme ale aj technologickú teóriu?

Určite áno, veď v Trnave sídli hneď niekoľko vysokých škôl, ktoré navštevujú doslova tisícky študentov. Tí sa s mobilom v ruke snáď aj narodili, tak by mohli vedieť aj ako telefonovanie funguje. Ale nie je to len o študentoch, množstvo z nás najnovšie technické vychytávky doslova miluje.

V Trnave sme zvyknutí nevzdávať sa. Do všetkých výziev kráčame hrdo a bez zaváhania. Teraz je tu šanca konkurovať zvyšku Slovenska, a popri tom získať aj odmenu pre seba.

iPad mini a výhra nad Bratislavou sú blízko

swan_300

A nielen nad Bratislavou. V Súboji regiónov môžeme poraziť rovno celé Slovensko. Postačí využiť naše technologické znalosti. K technike máme blízko, denne ju využívame a teraz máme možnosť zvyšku Slovenska ukázať, že o nej aj čo-to vieme.

Trnava môže zvíťaziť aj vďaka nám. Hrdo sa prihlásme k nášmu mestu a zvíťazme tak, ako to máme vo zvyku. Získajme pre Trnavu titul, ktorý ešte nemá – titul technologicky najzdatnejšieho mesta na Slovensku. Len my môžeme zabojovať.

Odmena za získanie titulu je sladká. Jeden šťastlivec z víťazného regiónu získa od SWANu nový iPad mini. Zariaďme, aby to bol Trnavčan! A pripravené sú aj ďalšie vecné ceny. Súboj regiónov už prebieha na Facebooku od 22. júla do 21. septembra 2013, poďme dostať Trnavu na vrchol.

Zabojovať môžeme hneď niekoľkokrát, každý týždeň je vyhlásené nové kolo súťaže s novými otázkami. V každom kole naviac môžeme vyhrať dva USB kľúče.

Ulož ako PDF
Napísal 2. augusta 2013 10:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.