reklama

Nočná búrka priniesla Trnavčanom dlhoočakávané ochladenie (+video)

Extrémne teploty, ktoré sužovali región prakticky od konca júla, prerušilo až dlhoočkávané ochladnenie v podobe dažďových kvapiek a búrkovej činnosti v piatok 9. augusta.

Približne dvojhodinová búrka našťastie v Trnave ani okolí podľa doterajších informácií nespôsobila žiadne materiálne škody, ako tomu bolo napríklad v neďalekom Dolnom Rakúsku či v Čechách.

burka-tt-1
burka-tt-2
Blesky nad Trnavou zo sídliska Družba. Fotky kliknutím zväčšíte.

Padajúce ľadové krúpy však zaznamenali napríklad v Bučanoch či Maduniciach.

Podľa predpovede meteorológov môžeme v nasledujúcich dňoch očakávať naďalej letné počasie s najvyššími dennými teplotami okolo 30 stupňov Celzia.

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 10. augusta 2013 9:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.