reklama

Trnavu čaká večer plný thajboxu, v hre budú tri opasky

Nie jeden, ani dva, ale hneď tri titulové zápasy v thajboxe uvidia v piatok 20. septembra diváci v Mestskej športovej hale v Trnave.

Vrcholmi tradičného turnaja Hanuman Cup, ktorý v slovenskom Ríme napíše už svoje 19. pokračovanie, budú duely o majsterku sveta WKU, majstra Európy WKU a juniorského majstra Európy WKU. Celkovo uvidí publikum 15 zápasov podľa pravidiel Muay Thai a K1.

thaj

Ilustračné foto

Sériu neľútostných titulových súbojov odštartuje Marko Novák. Súperom talentovaného bojovníka bratislavského Hanuman Gymu v dueli o juniorského majstra Európy bude dosiaľ neporazený 17-ročný maďarský reprezentant Miklós Herczku, ktorý ma na konte okrem iného titul majstra sveta v Kenpo karate. O čosi neskôr si to medzi štyrmi povrazmi rozdajú o titul majsterky sveta dve krásne ženy, slovenská „The Pretty Beast“ Lucia Krajčovič proti Marine Zueva z Portugalska. Obe sú držiteľkami európskych titulov a obe sa už raz neúspešne snažili o zisk najcennejšieho opasku. Podujatie vyvrcholí stretom Poliaka Aleksandra Kruka s domácim Tomášom „KIKI“ Kohoutom. Kruk získal európsky titul WKF na predchádzajúcom Hanuman Cupe v Hlohovci v súboji s Kohoutovým oddielovým kolegom Danielom Hromekom, slovenský bojovník tak má o motiváciu viac než postarané.

Skvelé predstavenia sa dajú očakávať aj v ostatných zápasoch. V najťažšej hmotnostnej kategórii nad 91 kg sa pokúsi ovládnuť ring knokauter Ivan Pavle, ktorému sa do cesty postaví nebezpečný Maďar Tihamér Brunner. Napínavý duel sľubuje aj bratislavsko-prievidzké meranie síl v podaní Michala Baláža s Adriánom Valentínom či zápas ďalšieho zástupcu bratislavského thajboxu Michala Peczara proti Popradčanovi Marošovi Pačanovi. Farby domáceho CBŠ Perún Trnava budú hájiť Peter Nižňan, Ondrej Hoblík a Adam Herchl.

Zvuk v hale bude mať pod palcom osvedčený DJ Lucco, takže aj po hudobnej stránke sa je na čo tešiť. Preto ak na piatok 20. septembra nemáte lepší program, navštívte Hanuman Cup 19, nebudete ľutovať.

Vstupenky v cene 10 eur je možné zakúpiť v sieti Ticketportal, na mieste budú stáť 15 eur. K dispozícii sú aj VIP stoly s občerstvením pre 5 osôb v sume 250 eur.

Plagát:
plagathanumancup19

Zápasový program:
Predzápasy (začiatok 18:30 hod.)
-71 kg pravidlá K1 3×2 min kat.D
Peter Nižňan /CBŠ Perún TT/ vs David Zámečník /Hanuman BA/

-73 kg thaibox 3×2 min kat.D
Ondrej Hoblík /CBŠ Perún TT/ vs Erik Kašuba /Hanuman BA/

Hlavné zápasy (začiatok 19:00 hod)
1. -73 kg pravidla 3×2 min kat.C
Milan Ulman /Hanuman BA/ vs David Črveň /Sazuka kickbox klub LM/

2. -69 kg thaibox 3×2 min kat.C
Andrej Farkaš /CBŠ Perun TT/ vs Štefan Šipoš /Clinching boxers BA/

3. -55kg thaibox 3×2 min kat.C
Martina Brixová /Hanuman BA/ vs Kristína Lindtnerová /Spartans club BA/

4.-71 kg thaibox 3×2 min kat.C
Peter Šimko /Hanuman BA/ vs Imre Csonka /Maďarsko/

5. -76 kg thaibox 3×2 min kat.C
Marek Cích /Spartans club BA/ vs Patrik Janščo /Clinching boxers BA/

6.-84 kg pravidlá K1 3×3 kat. B
Adam Herchl /CBŠ Perun TT/ vs Michal Hojer /Hanuman BA/

7.+91 kg pravidla K1 3×3 min kat.B
Ivan Pavle /Hanuman BA/ vs Tihamér Brunner /Maďarsko/

8.-67 kg thaibox 5×2 min zápas o Juniorského majstra Európy WKU
Marko Novák /Hanuman BA / vs Miklós Herczku /Maďarsko/

9.-86 kg pravidla K1 3×3 min kat.B
Michal Baláž /Hanuman BA/ vs Adrián Valentín /Idrányi gym PD/

10.-67 kg thaibox 3×3 min kat.B
Michal Peczar /Hanuman BA/ vs Maroš Pačan /STS Poprad/

11.-55 kg thaibox 5×3 min zápas o Majstra sveta WKU
Lucia Krajčovič /Hanuman BA/ vs Marina Zueva /Portugalsko/

12.-75 kg thaibox 3×3 min kat.B
Michal Halada /Hanuman BA/ vs Krisztián Lénart /Fight club DS/

13.-86 kg thaibox 5×3 min zápas o Majstra európy WKU
Tomáš Kohout /Hanuman BA/ vs Alexandr Kruk /Poľsko/

Ulož ako PDF
Napísal 18. septembra 2013 10:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.