reklama

Talentovaný fotograf Peter Lančarič otvára svoju prvú výstavu Schody na rohu ulice

Mladý trnavský fotograf Peter „Gelko“ Lančarič otvára v utorok 29. októbra prvú autorskú výstavu fotografií.

Vernisáž výstavy Schody na rohu ulice sa uskutoční v utorok o 18. hodine v antikvariáte na ulici Andreja Žarnova 25.

Talentovaný fotograf hovorí o prezentovaných fotografiách ako o pohľade do jeho vnútra. Okrem umeleckej tvorby sa často venuje aj fotografovaniu kultúrno-spoločenských podujatí v Trnave.

Aktívne sa tiež zúčastňuje na živote komunitného centra Kubik nápadov.

V priebehu ostatného roka som fotil a vyvolával čiernobiele filmy, ktorých políčka odrážajú intímny pohľad do môjho života. Z roviny denníkového a osobného formátu sa Schody na rohu ulice zovšeobecnením transformovali na vzorec sociálneho správania, ktorý sa dá čítať v živote,“ vysvetľuje Lančarič.

Výstava potrvá do 29. novembra a je prístupná v čase otváracích hodín antikvariátu.

schody-na-rohu

Ulož ako PDF
Napísal 29. októbra 2013 8:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.