reklama

Otvorenie prvého slovenského outletu prilákalo stovky návštevníkov už hodinu pred otvorením

AKTUALIZOVANÉ

Prvé slovenské outletové centrum ONE Fashion Outlet situované medzi diaľnicou D1 a obcou Voderady pri Trnave otvorili 30. októbra 2013.

Už asi hodinu pred otvorením prvých 50 obchodných prevádzok, ku ktorým postupne pribudne najmenej 20 ďalších, sa v priestoroch obchodného centra a po galériách prechádzalo asi 300 ľudí. Krátko po spustení centra do prevádzky už bolo parkovisko z veľkej väčšiny zaplnené.

Za výstavbou projektu stojí developerská spoločnosť Realiz. Zámer sa jej podarilo dokončiť len rok po začatí výstavby.

Nákupné centrum ONE Fashion Outlet Voderady počíta ročne s 1,5 až 2 miliónmi návštevníkmi nielen zo Slovenska, ale aj z Maďarska, Rakúska a Českej republiky. Prvá fáza výstavby ONE Fashion Outlet Voderady s 15 000 m2 predajnej plochy si vyžiadala celkovú investíciu vo výške 30,5 mil. eur a našlo v ňom prácu približne 300 zamestnancov.

one-fashion-outlet-1
one-fashion-outlet-2
Na prvý slovenský outlet boli zvedaví ľudia už desiatky minút pred jeho otvorením

Návštevníci majú k dispozícii 1300 parkovacích miest a môžu využiť aj pravidelnú autobusovú dopravu z Trnavy.

V prvý deň navštívilo ONE Fashion Outlet vo Voderadoch viac ako 12 500 ľudí. „Prvý deň otvorenia hodnotíme veľmi pozitívne. Záujem ľudí predčil naše očakávania, rovnako tak sú veľmi spokojní aj nájomcovia obchodných priestorov. Vysoká návštevnosť a hlavne vysoké tržby za prvý deň jednoznačne dokazujú, že Slováci majú záujem o nakupovanie v takomto type nákupného centra,“ hodnotil Vladimír Kozár, Project Director ONE Fashion Outlet Voderady.

ONE Fashion Outlet patrí medzi najmodernejšie outletové centrá v regióne, ktoré spĺňa tie najnáročnejšie kritériá po všetkých stránkach. Je to outletové centrum najnovšej generácie, kde moderná architektúra prepája prírodné prostredie so zelenými a vodnými plochami. A práve voda je tým elementom, ktorý navodzuje atmosféru relaxu a pohody nielen pre jednotlivca, ale pre celú rodinu. Neuzatvárame ľudí do vnútorných priestorov, parkovacie miesta sú dimenzované mimo nákupnej zóny. V čo najväčšej miere sme použili prírodné materiály a tým ponúkame úplne iný zážitok z nakupovania,“ hovorí Kozár.

Na projekte ONE Fashion Outlet Voderady sa podieľajú renomované medzinárodné spoločnosti. Tento jedinečný koncept navrhlo londýnske štúdio Holder Mathias Architects.

Areál naprojektovalo tak, aby umožnil príjemný celodenný pobyt celých rodín. Za prevádzku prvého outletového centra na Slovensku je zodpovedná spoločnosť Freeport, ktorá patrí k popredným prevádzkovateľom outletov v Európe.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2013 14:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Otvorenie prvého slovenského outletu prilákalo stovky návštevníkov už hodinu pred otvorením”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.