reklama

Spomienky na obete vojen a na zosnulých nášho mesta

Pietna spomienka na obete vojen sa uskutoční pri príležitosti Pamiatky zosnulých vo štvrtok, 31. októbra 2013 o 11.00 h pred Pomníkom padlým v 1. svetovej vojne v Parku Antona Bernoláka.

Organizátormi podujatia sú Mesto Trnava, Rímskokatolícka cirkev v Trnave a Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi a. v. Trnava.

sviece

Ilustračné foto

Rímskokatolícky farský úrad sv. Mikuláša organizuje v spolupráci s Mestom Trnava dňa 2. novembra 2013 o 16. hodine v Dome smútku na Kamennej ceste aj spomienku na zosnulých nášho mesta.

Slávnosť bude ukončená sviečkovým sprievodom a položením kvetov pri Dominantnom kríži.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2013 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.