reklama

Štúdio L+S uvedie v Trnave detektívnu komédiu s M. Geišbergom a K. Magálovou

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava v spolupráci so Štúdiom L+S prináša brilantnú komédiu Ani za milión!

V hlavných úlohách sa predstavia Marián Geišberg a Kamila Magálová.

Predstavenie sa uskutoční v pondelok 18. novembra 2013 o 19. hodine v Dome kultúry. Vstupenky si môžete zakúpiť v TTi pod mestskou vežou, v sieti Ticketportal a pred predstavením.

V komediálnom príbehu bohatej Francúzsky Jacqueline a obyčajného strážcu majáka Lamberta nie je núdza o vynikajúci humor ani napätie.

Jacqueline má za manžela anglického veľvyslanca, napriek tomu je to Francúzka telom aj dušou. Tiež má dve deti a kufrík plný eur, ktorý je ochotná dať každému, kto si ho zaslúži. Nenávidí vidiek, samotu a obyčajnosť. Lambert manželku nemá, utiekla od neho. Zato má námornícku dušu a svoj maják, o ktorý sa stará dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. Miluje vidiek, samotu a obyčajnosť. Jeden nepozná druhého, a keby bolo všetko tak, ako má byť, nikdy by sa nestretli.

Čo má spoločné spustlý strážca majáku s madam z najvyššej francúzskej spoločnosti? No predsa vôbec nič! Napriek tomu spolu strávia deň a noc na bohom zabudnutom mieste, bojujú o holý život, majú spoločné tajomstvo, ktoré navždy spojí ich životy. V tejto briliantnej detektívnej komédií je totižto všetko inak, než sa zdá a isté je len to, že za humornými situáciami sa ukrýva vrah.“

Tak znie príbeh divadlenej hry Michaely Doleželovej a Romana Vencla v réžii Jakuba Nvotu a hudbou Kamila Mikulčíka.

l+S-anizamilion

Ulož ako PDF
Napísal 12. novembra 2013 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.